Hollywood Yapımı One Piece Dizisi Netflix’e Geliyor

Hollywood Yapımı One Piece Live Action Dizisi Netflix’e Geliyor

Yaklaşık 3 yıl önce efsane seri One Piece’in Hollywood yapımı bir live action dizisine uyarlanacağı haberini vermiş ve dizinin mangaka Eiichiro Oda tarafından da onaylandığını açıklamıştık. Uzun bir aradan sonra merak edilen yapımın detayları ortaya çıkmaya başladı. Ünlü çevrimiçi dizi film kanalı Netflix birkaç gün önce One Piece dizisini yayımlayacağını duyurdu. Kanal, ilk sezonun 10 bölüm olarak yayımlanacağını ve dizinin baş yapımcısının da Eiichiro Oda olacağını açıkladı.

Hollywood Yapımı One Piece Dizisi Netflix'e Geliyor

Oda-sensei dizi hakkında ”Biliyorum, projeyi 2017 yılında duyurmuştum ama bu tür işler zaman alıyor! Kamera arkası hazırlıklar yavaş yavaş ilerlemeye devam ederken nihayet ben de büyük duyuruyu yapabilirim: Dünyanın önde gelen çevrimiçi kanalı Netflix dizinin yapımında bize destek olacak! Bu çok umut verici bir olay! Peki hikaye 10 bölümlük ilk sezonda nereye kadar ilerleyecek? Lütfen biraz daha sabredin ve bizi izlemeye devam edin!” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Hollywood Yapımı One Piece Dizisi Netflix'e Geliyor

Dizi, yapımcı Marty Adelstein ve ITV Studios arası ortak bir yapım şirketi olan Tomorrow Studios tarafından çekilecek. Hatırlatalım ki Tomorrow Studios yine ünlü yapım Cowboy Bebop live action dizisinin de yapımcılığını üstleniyor. Dizinin senaristi ise Luke Cage ve Agents of S.H.I.E.L.D. yapımlarından tanıdığımız Matt Owens. Oda-sensei ile birlikte dizininin yapım kadrosunda Steven Maeda ve Becky Clements da yer alıyor.

Peki bu kadar efsane bir hikayenin konusunu ve karakterlerini düşünecek olursak dizi izleyiciyi özellikle de hayranlarını tatmin edebilecek mi? Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?