One Piece Live Action Dizisi Hollywood Yapımı Olarak Geliyor

One Piece Live Action Dizisi Hollywood Yapımı Olarak TV Serisi Şeklinde Geliyor

Popüler manga ve anime serisi One Piece, Hollywood yapımcısı Marty Adelstein’ın Tomorrow ITV stüdyosu tarafından live action TV serisi olarak karşımıza çıkacak. Adelstein ayrıca bir başka anime serisi olan Cowboy Bebop’ın live action’ını yapıyor. Yapımcı bu adaptasyonun en pahalı live action olabileceğini iddia ediyor.

One Piece Live Action Dizisi Hollywood Yapımı Olarak Geliyor

 

 

Haber bugün Tokyo’da erken saatlerde  Weekly Shonen Jump Genel Yayın Yönetmeni Nakano Hirayuki tarafından açıklanıp mangaka Eiichiro Oda tarafından onaylandı. Üstelik One Piece live action için mangaka Eiichiro Oda’nın yorumları da oldu. Oda, ”Geçtiğimiz 20 yıl boyunca live action serileri yapmak hakkında konuşmalar yapılıyordu. Yaklaşık 3 sene önce bunu ciddi olarak düşünmeye başladık. Birçok iniş ve çıkıştan sonra güzel bir ortak bulduk. Tesadüfen serinin 20. yıl dönümünde proje duyurusunu gerçekleştirdik. Çok mutluyum. Bu duyuru bazı kaygılara sebep olabilir fakat benim tek amacım benim çalışmalarımı 20 yıldır destekleyen hayranlarıma asla ihanet etmemektir. Lütfen heyecanla bekleyin ve yeni haberleri takip edin.” açıklamasını yaptı.

One Piece Live Action Dizisi Hollywood Yapımı Olarak Geliyor

 

One Piece’in mangası 1997’den beri devam ediyor ve şu sıralar tam olarak 20. yılını kutlamakta. Dikkat ederseniz anime ve mangalarla ilgili olarak son yıllarda böyle büyük duyuru diye açıklanan haberlerden biri genelde live action bir yapım oluyor. Eiichiro Oda’nın söylediklerine göre zaten uzun yıllardır One Piece live action konuşuluyordu, son 3 yıl içerisinde de buna odaklanıldı. One Piece anime serisi de 1999’dan beri yayımlanmaya devam ediyor. Bunca yıllık bir seriden nasıl bir live action dizi çıkar, nereye kadar devam eder bilemeyiz ancak Oda-sensei live action projesinden oldukça mutlu. Umarız One Piece hayranları da Hollywood yapımı One Piece Live Action dizisi ile ilgili olarak Eiichiro Oda gibi mutlu olurlar. Olurlar mı ki acaba?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?