Bleach 20. Yıl Projesi Duyuruluyor

Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo’nun Yeni Projesi Duyuruluyor

Bleach 20. Yıl Projesi Duyuruluyor

AnimeJapan 2020 etkinlik ekibi 21 Mart tarihinde ”Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı” başlıklı özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacağını açıkladı. Etkinliğe Bleach serisinde Kurosaki Ichigo karakterine ses veren Masakazu Morita ve Kuchiki Byakuya karakterine ses veren Okiayu Ryoutarou katılacak. Ayrıca Shonen Jump dergisinde baş editör olarak çalışan Nakano Hiroyuki ve komedyen Hirai Yoshiyuki de etkinliğe katılacak isimlerden.

Bleach 20. Yıl Projesi Duyuruluyor

Merakla beklenen Bleach serisinin 20. yıl projesine özel bir internet sitesi de hazırlanmış bulunmakta. ”Bleach-faceagain” sunumuyla karşımıza çıkan siteye ulaşmak için tıklayın.

Bleach 20. Yıl Projesi Duyuruluyor

Tite Kubo, Bleach serisinin ardından 2018 yılında Burn the Witch isimli tek bölümlük bir manga yayımlamış bunun yanı sıra Shin Sakura Taisen (Project Sakura Wars) isimli video oyununun karakter tasarımlarında yer almıştı. (Hatırlatalım ki oyunun 2020 nisan ayında anime serisi yayımlanacak. Tite Kubo yine anime serisinin karakter tasarımında da yer alacak.)

Bu yüzden etkinlik Kubo-senseinin yeni projesinin ne olacağı açısından büyük önem taşıyor. Öte yandan Bleach serisinin 20. yılına özel projenin ne olacağı ise büyük merak konusu. Zira geçtiğimiz günlerde internette Burn The Witch mangasının OVA’ya uyarlanacağı yönünde bazı söylentiler çıkmıştı. Ancak henüz resmi bir açıklama yapılmış değil. Bakalım Bleach animesine devam serisi mi gelecek yoksa bambaşka bir proje mi çıkacak karşımıza? Sizin konu hakkında tahminleriniz neler?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?