Efsane Kadrosuyla Yeni Gizem Animesi Geliyor

Fugou Keiji Balance:Unlimited Tanıtım Videosu ve Kadrosu

Aniplex tarafından perşembe günü Fugou Keiji Balance:Unlimited animesinin resmi sitesi açıldı ve ilgili anime için bir tanıtım videosu paylaşıldı.

Her ne kadar tanıtım videosuyla bir şey anlaşılmasa da yapım ekibine baktığımızda beklentiyi yükseltmemek elde değil.

Ekip

Orijinal Hikaye: TEAM B.U.L
Yönetmen: Tomohiko Itou (Boku dake ga Inai Machi)
Senaryo: Taku Kishimoto (91 Days)
Karakter Tasarımı: Keigo Sasaki (Ao no Exorcist)
Müzik: Yugo Kanno (Psycho-Pass)
Stüdyo: CloverWorks (Yakusoku no Neverland, Darling in the Franxx)

Hikaye

Davaları geleneksel olmayan yollarla cesurca çözen inanılmaz zengin Daisuke Kanbe sorunlu memurları diğerlerinden ayırmak için oluşturulmuş bir birim olan “Modern Suç Önleme Merkezine” ne atanmıştır. Orada Kanbe, Katou ile ortak olur. Kanbe her türlü durumda malvarlığını kullanmak için Katou’yu zorlasa da Katou paranın her şey olmadığını savunmaktadır.

Fugou Keiji Balance:Unlimited

Yuusuke Oonuki, Daisuke Kanbe olarak ilk anime seslendirme rolünü üstlendi. Deneyimli seslendirme sanatçısı Mamoru Miyano (Chihayafuru) Haru Katou’yu seslendirecek.

Fugou Keiji, 1975-1977 yılları arasında Shousetsu Shinchou tarafından yayınlanan dört kısa öyküdür. Shinchosha, Mayıs 1978’de dört öykünün toplam sayısını yayınladı. Romanın toplamda ​​1,11 milyondan fazla kopyası var. Hikaye, 2005 yılında canlı aksiyon TV dizisine uyarlandı.

Fugou Keiji Balance:Unlimited Nisan 2020‘de çıkış yapacak. Hikayesi ve yapım ekibiyle heyecan uyandıran bir anime bizi bekliyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?