Tower of God Manhwası Anime Oluyor

Fantastik ve Gizem Türündeki Tower of God Manhwası Anime Oluyor

Tower of God Manhwası Anime Oluyor

Animeye dair paylaşılan ilk görsel

Hikayesi ve çizimleri Koreli SIU (Lee Jong-hui)’ya ait ünlü Tower of God isimli manhwa serisinin animeye uyarlanacağı açıklandı. Kami no Tou: Tower of God isimli anime serisi 2020 nisan tarihinde izleyici ile buluşacak.

Animenin internet sitesinde serinin hikayesi şöyle tanıtılıyor: 

Kuleye tırmanırsanız her şeyi elde edersiniz. Kulenin tepesindeki dünyada her şey var ve bu dünyaya sahip olup… bir Tanrı haline gelebilirsiniz. Bu hikaye, yıldızları görmek için kuleye tırmanan bir kız olan Laheru’nun başlangıcı ve bitişi ve Laheru’ya sahip olduğu müddetçe hiçbir şeye ihtiyacı olmayan bir erkek olan Yoru’nun hikayesi.

Tower of God Manwhası Anime Oluyor

Bir webtoon serisi olarak 2010 yılında yayımlanmaya başlayan Tower of God 28 dile çevrilmiş ve dünya çapında internette yaklaşık 4,5 milyar kez görüntülenmiştir. (Webtoonu en basit tabir ile Koreli çizerlerin internet ortamında yayımlanan çizgi romanları olarak tarif edebiliriz.)

Bu anlamda pek çok hayranı bulunan serinin anime uyarlaması haberi, serinin takipçilerini oldukça sevindirdi. Animeye dair başka bir detay verilmezken yayım tarihini düşünecek olursak seri hakkında yeni haberler çok yakında gelmeye devam edecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?