Bleach’in Yeni Sezonunun Devasa Seslendirme Kadrosu, Diğer Anime Serilerini de Etkiledi!

Bleach’in Yeni Sezonu için Belirlenen Seslendirme Kadrosu, Diğer Anime Serilerinin Kayıt Programlarını Etkiledi!

BLEACH: Thousand-Year Blood War Seslendirme Kadrosu

Son aldığım bir duyuma göre; Kurosaki Ichigo’nun seiyuusu Masakazu Morita’ya karşı, hem kendi menajeri hem diğer yapım şirketleri “tabii Bleach geldi ya, herhalde papucumuzu dama atarsın” minvalinde sitemde bulunmuşlar.

Biliyorsunuz(!,?) sevgili okurlar geçtiğimiz Pazar günü Bleach Thousand-Year Blood War animesinin ön gösterimi yapıldı. Gösterimde seslendirme sanatçısı Noriaki Sugiyama (Uryū Ishida), dizinin devasa oyuncu listesinin diğer anime serilerinin kayıt programlarını etkilediğini açıkladı. (ne dedikoducu adam ya) Sugiyama, hangi aktörlerin kaç bölümde görüneceğini açıklayan bir liste olduğunu ve “zirvede, yaklaşık 80 kişinin” bir günde kayıt yaptığını paylaştı. (seslendirin tebi, bir günde izleyeceğiz hepsini)

BLEACH: Thousand-Year Blood War Seslendirme Kadrosu

Hatta Sugiyama; “Bleach’in kaydedildiği haftanın günlerinde, diğer yapımların seslendirme kadrosuna ulaşamadığını duydum!” demiş. İşin komik tarafı, bu olaya Ichigo’nun ve Rukiya’nın seiyuuları Masakazu Morita ve Fumiko Orikasa da katılıp onay vermişler. Özellikle Morita’nın gelen tüm eleştiri ve şikayetlere karşı alaycı bir şekilde özür dilemesi de takdire şayan.

BLEACH: Thousand-Year Blood War Seslendirme Kadrosu

Yani anlayacağınız sevgili okurlar, geçtiğimiz Pazar günkü ön gösterim, Nagihan’ın “kıskanıyorsun kızzzımmm” minvalinde geçmiş. İşinizi yapın kardeşim, şunun şurasında 10 Ekim’e ne kaldı desem de pluslı olmayanların yine kodlar kırarak izleyeme çalışacaklarını da eklemek isterim. (Cyberpunk: 2077’in bize kattığı altın bilezikler)

Ek olarak; Viz Media, Kuzey Amerika prömiyerini 8 Ekim’de New York Comic Con’da yapacak ayrıca NYCC, prömiyer etkinliğinin animenin “eşzamanlı yayını” öncesinde olacağını belirtmiş. (hadi yine iyiyiz)

Bleach: Sennen Kessen-hen animesinin yeni sezon muhteşem seslendirme kadrosunda; Yuki Matsuoka, Shinichiro Miki Aya Hisakawa, Ryotaro Okiayu, Akio Ohtsuka,Tomokazu Sugita, Romi Park, Rina Satou, Yūki Ono,Yumi Uchiyama, Natsuki Hanae, Satoshi Hino, Daiki Yamashita, Asami Seto, Yoshitsugu Matsuoka, Kōichi Yamadera, Tomoaki Maeno, KENN, Wataru Hatano ve daha fazlası bizleri bekliyor. 

Her ne kadar beklentilerimi en aza düşündürmek için elimden geleni yapsam da, düşündükçe içimdeki minik fandom çığlıklarını da durduramıyorum. Sevgi ile kalın anime severler, az kaldı Shikkari Shiro!

BLEACH: Thousand-Year Blood War Seslendirme Kadrosu

Son olarak; serinin anlık hayranları

Hızlıca Paylaş!