Bleach Thousand Year Blood War Arc 2. Fragman

Bleach Thousand Year Blood War Arc Fragman 2 Part Halinde Mi Yayınlanacak?

Not: Bleach Thousand Year Blood War 14. bölüm için  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach Thousand Year Blood War Arc 2. fragmanı ile karşımızda. Özel gösterime katılanlara göre Bleach Thousand Year Blood War Arc Part şeklinde bölünerek yayınlanacak. Bleach Thousand Year Blood War Arc Part 2, Bleach Thousand Year Blood War Arc Part 3 ve Bleach Thousand Year Blood War Arc Part 4 şeklinde Shingeki no Kyojin animesinden hatırlanacağı üzere partlara bölünecek.

Görsel olarak oldukça etkileyici görünen Bleach Thousand Year Blood War Arc 2. fragmanı izleyin:

Bleach Thousand Year Blood War Arc Japonya Özel Gösterimi

Bleach Thousand Year Blood War Part 2 izle

Bleach Thousand Year Blood War Arc animesinin ilk 2 bölümü Tite Kubo ve seiyuuların katıldığı özel bir gösterimle Tokyo’da gösterildi. Japonya’daki Bleach: Sennen Kessen-hen izlemeye katılanların yorumlarından bazıları:

Görüntüler çok etkileyici.

Müzikler mükemmel.

Anime dizisinden çok film kalitesinde.

Aksiyon sahneleri oldukça başarılı görünüyor.

Sansür yok.

Mangada olmayan ekstra sahneler bir kez daha onaylandı.

Özel gösterimde yer alan ilk 2 bölümün süresi TV bölümlerine göre biraz daha uzundu.

Katılanların büyük beğenisini kazanmış gibi görünüyor. Bleach Thousand Year Blood War Arc animesi. Fragmandan da göreceğiniz üzere görsellik Studio Pierrot‘un son işleri ve devam eden Boruto: Naruto Next Generations gibi animelere kıyasla bambaşka bir seviyede. Stilize çizimleriyle ün yapan mangaka Tite Kubo‘nun da yapım ekibine dahil olduğu, çizimler ve diğer konularda yardımcı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Bleach Thousand Year Blood War Arc Ne Zaman Devam Edecek?

Bleach Thousand Year Blood War Arc animesi 10 Ekim’den itibaren eski animenin bittiği yerden devam edecek. Ancak gece yarısı kuşağında yayınlanacağı için 11 Ekim’de başlayacak. Her ne kadar Bleach Thousand Year Blood War Arc 2 bölümü gösterilmiş olsa da bu şansa sahip olan çok sınırlı kişi vardı ve elbette ilk bölümden itibaren TV Tokyo’da gösterilecek.

Bleach Thousand Year Blood War Part 2 izle

Bleach: Sennen Kessen-hen Tamamen Sansürsüz

Japonya’daki sansüre takılmamak için Bleach: Sennen Kessen-hen gece yarısı kuşağında gösterilecek. Japonya’da gece yarısından sonra bir shounen serisinin yayınına çok da sık rastlanmadığını belirtmek gerek. Hem animenin 10 sene önce ara vermesi, hem de yayın saati nedeniyle yetişkin anime izleyicisini hedef aldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bleach Thousand Year Blood War Arc Disney Plus’ta Mı Başlayacak?

Bugün ilginç bir şekilde online stream platformları hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Bleach Thousand Year Blood War Arc için Disney Plus hala resmi bir açıklama yapmadı. Anlaşma sadece belli bir ülke ya da bölgeleri mi kapsıyor yoksa anlaşmada bazı pürüzler mi var merak konusu. Eskisi gibi haftalık olarak TV Tokyo‘da yayınlanacağı ise kesin.

Bleach Thousand Year Blood War Arc Part 2 Ne Zaman Gelecek?

Partlara bölünmesi haberi ile birlikte Shingeki no Kyojin’deki gibi 12-13 bölümlük partlar ve birkaç ay ara ihtimali akıllara geliyor. Durum böyle olursa ilk part yılbaşı gibi bitebilir ve Bleach Thousand Year Blood War Arc Part 2 2023’te devam edebilir. Bölüm sayısı ve ara henüz belli olmasa da umarız part 2 için çok beklemeyiz. 10 yılı aşkın süredir beklemişiz zaten daha fazla bekleyin demeyin!

GÜNCELLEME: Bleach Bleach Thousand Year Blood War Arc animesi için yeni bir video daha yayımlandı. İşte capcanlı renkleri, çarpıcı görselleriyle yeni video!

Hızlıca Paylaş!