Bleach: Sennen Kessen-hen İzle

Bleach: Sennen Kessen-hen İzle. Bleach: Sennen Kessen-hen Anime Serisi

Bleach: Sennen Kessen-hen izle.

Bleach anime serisinin devamı olan Bleach Thousand-Year Blood War Arc uzun süredir hayranlarını bekletiyordu. Bleach Sennen Kessen-hen devam edecek mi diye yıllardır bekleyen serinin hayranları için müjde geçen sene verilmiş Bleach animesinin devam edeceği kesinleşmişti. Ancak Bleach Final Arc animesi duyurulduğundan beri bir buçuk yıldan uzun bir süredir başka hiçbir haber paylaşılmamıştı bu da ister istemez Bleach bitti mi, anime iptal mı oldu gibi bazı hayranlarda endişe yaratmıştı.

Tahmin ettiğimiz üzere Jump Festa 2022’yi bekliyormuş Bleach haberi. Geçen sene Jump Festa 2021’de Bleach: Sennen Kessen-hen ile ilgili bir haber yoktu ancak bu sene Thousand Year Blood War Arc anime serisi için yeni bilgilerin paylaşılacağı resmi olarak duyuruldu. Üstelik Bleach bu sene Jump Festa 2022’de Super Stage kısmında yerini alacak. Jump Festa Super Stage animelerin gösterildiği kısım olduğu için Bleach Sennen Kessen-hen fragmanı ilk kez görme olasılığımız da düşük sayılmaz.

Bleach: Sennen Kessen-hen izle

Bleach Sennen Kessen-hen animesi ne zaman devam edecek?

Bahsedilen Jump Festa 2022 Bleach Super Stage programının 30-40 dakika sürmesi planlanıyor. 30 dakika içerisinde 30 saniyelik bir Bleach: Sennen Kessen-hen tanıtım videosu görmek bile yıllarca bekleyen hayranları heyecanlandıracaktır. Bleach anime serisinin devamı için yapılan tahminler en erken ilkbahar 2022 sezonunu gösteriyor.

Jump Festa 2022 ne zaman?

Jump Festa 2022 18 – 19 Aralık tarihlerinde gösterilecek. Fuarın bir kısmı online katılımcılarla bir kısmı de fuar bölgesindeki katılımcılarla devam edecek. SPY x FAMILY, Dragon Quest: The Adventure of Dai, World Trigger, Boruto, Prince of Tennis, Dragon Ball Super, Demon Slayer, Jujutsu Kaisen, Dr. Stone, My Hero Academia, One Piece, Chainsaw Man, Platinum End, and World’s End Harem de Jump Festa 2022’de yerlerini alacaklar.

Bleach: Sennen Kessen-hen izle

Bleach mangası 74 cilt sürmüştü. ( 2001 – 2016)

Bleach Sennen Kessen-hen hangi bölümden başlıyor?

Bleach mangasının final arcı olan Bleach Sennen Kessen-hen Bleach mangasının 480. bölümünden itibaren başlıyor ve aynı zamanda Bleach mangasının 55-74 arası ciltlerinde yer alıyor. Bleach anime serisinin doğrudan devamı olacak Bleach: Thousand Year Blood War arc anime serisi baştan başlayan bir remake olmayacak.  

Özetle 366 bölüm süren ve 2012’de sona eren Bleach anime serisi 10 yılın ardından yeni sezon ve yeni bölümleriyle kaldığı yerden devam edecek. 10 yılda siz Türkiye’de ne kadar yaşlandınız?

Hızlıca Paylaş!