Bleach: Thousand Year Blood War İzle

Bleach: Thousand Year Blood War İzle

Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı canlı yayınının ardından serinin devamı olacak olan Bleach: Thousand Year Blood War Arc ( Bleach: Sennen Kessen-hen ) animesi için bir duyuru videosu yayımlandı. Tanıtım videosu: Bleach: Thousand Year Blood War izle

Bleach: Thousand Year Blood War izle

2021 yılında çıkması planlanan yeni anime serisi manganın 55. ve 74. ciltleri arasında geçen Bleach: Thousand Year Blood War arcını konu edinecek.

Ayrıca aranızda Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı canlı yayınını kaçıranlar varsa aşağıdaki videodan simultane çeviri ile yayını izleyebilir. Yayında Bleach animesinin sevilen seiyuuları Masakazu Morita (Ichigo Kurosaki), Fumiko Orikasa (Rukia Kuchiki) ve Ryotaro Okiayu (Byakuya Kuchiki) yer alırken Shonen Jump dergisinde baş editör olarak çalışan Nakano Hiroyuki ve komedyen Hirai Yoshiyuki de bu yayına katılan isimlerden oldu.

Bleach: Thousand Year Blood War Arc Anime İzle

Bunun dışında Hirai Yoshiyuki canlı yayında Bleach için 2021 yılında Japonya’da düzenlenecek bir sanat sergisi hazırlandığını açıkladı. Konuklar heyecanla beklenen serginin dünya çapında da düzenlenmesini istediklerini belirttiler.

Bleach: Thousand Year Blood War Arc ( Bleach: Sennen Kessen-hen ) anime serisi için yeni detaylar önümüzdeki süreçte paylaşılacak.

Yine Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı canlı yayınında, mangası Tite Kubo’ya ait Burn The Witch anime filmi projesi ortaya çıkmıştı ve bununla birlikte Burn The Witch anime filmine ait ilk tanıtım videosu anime hayranlarıyla paylaşılmıştı.

Buna ek olarak, mangaka Tite Kubo’nun one-shot olarak yayımladığı Burn the Witch mangasının yaz ayında Haftalık Shonen Jump dergisinde serileşeceğini de yeniden ekleyelim.

Bugüne kadarki Bleach Anime Projeleri

  • Bleach TV Anime Serisi (366 Bölüm, 2004 – 2012)
  • Bleach Movie 1: Memories of Nobody
  • Bleach Movie 2: The Diamond Dust Rebellion
  • Bleach Movie 3: Fade to Black
  • Bleach Movie 4: Jigoku-hen
  • Bleach: The Sealed Sword Frenzy

ve nihayet Bleach: Thousand Year Blood War Arc ( Bleach: Sennen Kessen-hen )

Bleach: Thousand Year Blood War Arc duyurusuyla birlikte Bleach dünya genelinde sosyal medyada gündem olmuştu. 8 yıldır hayranlarını bekleten animenin devamıyla ilgili siz de heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!