Bleach: Sennen Kessen-hen Duyuruldu

Bleach Final Arc Geliyor. Bleach: Sennen Kessen-hen Anime Serisi Yolda

Yıllardır beklenilen Bleach animesinin devamı sonunda duyuruldu. Bleach: Sennen Kessen-hen ( Bleach: Thousand Year Blood War ) isimli son hikayeyi anlatan anime serisi yayımlanmaya başlayacak.

Bleach: Sennen Kessen-hen izle

Bleach: Sennen Kessen-hen ( Bleach: Thousand Year Blood War ) serisinin anime şirketi ve kadrosu ile ilgili bilgilerin cumartesi günü yapılacak olan canlı yayında açıklanması bekleniliyor.

Buna ek olarak, Tite Kubo’nun one-shot olarak yayımladığı Burn the Witch mangasının yaz ayında Haftalık Shounen Jump dergisinde serileşeceği haberi geldi. Burn the Witch hikayesi için ayrıca bu sonbahar sezonunda Studio Colorido şirketi tarafından animesi yapılacak.

Burn the Witch animesi için ana iki karakterin seslendirme sanatçısı belli oldu.

Noel Niihashi – Yuina Yamada.
Spangle Ninii – Asami Tano.

Bu hafta çıkan Haftalık Shounen Jump dergisinin 17’nci sayısında paylaşılan başka bir görsel:

Bleach: Sennen Kessen-hen izle

Tite Kubo’nun Bleach ve Burn the Witch için yaptığı yorumlar şu şekilde:

Kubo: Aradan çok zaman geçtiği için muhtemelen hemen hemen herkes bu konuyu unutmuştu, ve aslında ben de unutmuştum. TYBW Arc’ının anime olmayacağını düşünmüştüm, bu yüzden bu 20 yıl dönümünde anime projesini beklemiyordum.

Ayrıca, serileştirmeyi planlamadığım Burn the Witch’in devamı var, ve saf meraktan dolayı onu sadece aileme ve yakınlarıma göstermiştim. Sonuç olarak, editörüm bunu gördü ve bana serileştirmemi ve animeleştirmemi söyledi. İlk kez aynı anda manga ve anime tasarımlarını çizeceğim. İlginç ve genel olarak iyi bir çalışma olacağını düşünüyorum. Bu arada, taslağı bitirdim. Seriyi okuyacağınız zaman Animal Crossing’i oynuyor olacağım, ve de bu oyunu herkesle birlikte oynamak için sabırsızlanıyorum.

MyAnimeList sitesi Bleach: Sennen Kessen-hen sayfasını şimdiden yayına aldı.

Bleach anime serisi 5 Ekim 2004 tarihinde başlayıp 366 bölüm sürerek 27 Mart 2012’de sona ermişti. Serinin hayranlarının animenin devam haberi bekleyişleri tam 8 yıl sürdü.

Bleach: Sennen Kessen-hen ( Bleach: Thousand Year Blood War ) anime duyurusu daha önce paylaştığımız üzere -24 Mart tarihleri arasında gerçekleşmesi beklenen ve dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olarak görülen AnimeJapan 2020 etkinliğinde yapılacaktı. Ancak etkinlik corona virüsü nedeniyle iptal edilmişti.

Bleach Final Arc anime serisinde ne farklılıklar olacağı büyük merak konusu. Detaylar ilerleyen zamanlarda paylaşılacak.

Siz de mangaka Tite Kubo gibi animenin devam etmeyeceğini düşünmüş müydünüz? Bleach’in yıllar sonra dönüşü işin heyecanlı mısınız?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?