Burn The Witch Anime Filminin Tanıtım Videosu

Mangası Tite Kubo’ya Ait Burn The Witch Anime Filminin Tanıtım Videosu

burn the witch izle

Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo’nun Yeni Projesi canlı yayınının ardından Tite Kubo’nun tek bölümlük mangası Burn The Witch anime filmi uyarlamasından ilk tanıtım videosu geldi. Ayrıca manga önümüzdeki yaz Haftalık Shounen Jump dergisinde seri olarak yayımlanmaya başlayacak. Burn the Witch anime filmi ise 2020 sonbaharda izleyici ile buluşacak.

Studio Colorido ve Team Yamahitsuji ortak yapımı olan filmin yönetmenliğini Tatsurou Kawano, senaristliğini Chika Suzumura üstleniyor. Karakter tasarımında Natsuki Yamada, müzik düzenlemelerinde ise Keiji Inai yer alıyor. Ayrıca filmde Nini Spangle karakterini Asami Tano, Noel Niihashi karakterini Yuina Yamada’nın seslendireceği açıklandı.

Nini Spangle

Nini Spangle

burn the witch izle

Noel Niihashi

Cadı ikilisi Noel Niihashi ve Ninny Spangcole ejderhaların korunması ve yönetimi için bir organizasyon olan Wing Bind (WB) için koruyucu ajanlar olarak çalışmaktadır. Misyonları, Londra’daki ejderhaları halk adına korumak ve yönetmektir.

Bleach: Sennen Kessen-hen anime serisi haberinden sonra Burn The Witch için hayranları ekstra sevindirdi diyebiliriz. Bakalım Londra’da geçecek olan bu macera nelere sahne olacak?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?