Yeni Higurashi no Naku Koro ni Animesinin Tanıtım Videosu

Yeni Higurashi no Naku Koro ni Animesinin Tanıtım Videosu ve Detayları

Hatırlarsanız kısa süre önce Higurashi no Naku Koro ni serisine yeni bir anime uyarlaması geleceğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. Merakla beklenen yeni animeden nihayet ilk tanıtım videosu da geldi.

Higurashi no Naku Koro ni izle

Önümüzdeki temmuz ayında çıkacağı açıklanan yeni anime serisinin seiyuu kadrosu ise değişmedi diyebiliriz. İşte hatırlamak isteyenler için seiyuular ve seslendirdikleri karakterler:

  • Soichiro Hoshi – Keiichi Maebara
  • Mai Nakahara – Rena Ryuuguu
  • Satsuki Yukino – Mion Sonozaki
  • Mika Kanai – Satoko Houjou
  • Yukari Tamura – Rika Furude

Passione Stüdyosu’nda hazırlanacak olan animenin karakter tasarımını Monogatari serilerinden tanıdığımız Watanabe Akio üstleniyor. Animenin yapımcılığında ise Hanasaku Iroha, Nagi no Asu kara, Irozuku Sekai no Ashita kara gibi serilerin de yapımcılığını üstlenmiş olan Infinite Şirketi yer alıyor.

07th Expansion ekibinin ana üyelerinden biri olan Ryukishi07’ye ait korku ve gerilim türündeki görsel roman serisinin 2006 ve 2007 yıllarında 2 sezon halinde animeye uyarlanan yapımın çeşitli OVA bölümleri ve live action, manga uyarlamaları bulunmakta. Özellikle korku türüyle ön plana çıkan hikaye sakin kırsal bir köyde her yıl düzenlenen bir festivalle çakışan cinayetler etrafında geçmektedir.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?