Bleach Final Arc Fan Yapımı Anime Ne Zaman Başlıyor?

Hayran Yapımı Bleach Final Arc Animesi Ne Zaman Başlıyor?

Bleach mangasının sonlanmasından bu yana Bleach final arcı anime uyarlaması olarak karşımıza çıkartmaya çalışan Animix ekibi uzun süren projelerinde sona yaklaşıldığını müjdeledi ve fan yapımı Bleach Final Arc animesi ile ilgili yeni videoyu paylaştı.

Bleach Final Arc Fan Yapımı Anime Ne Zaman Başlıyor

Uyarıda bulunmak gerekirse hayran yapımı proje, Bleach Final Arc’ın tamamını kapsayacak şekilde planlanmıştı. Dolayısıyla manganın son arcını takip etmeyenler için pek çok spoiler olabileceğini belirtmekte fayda var.

Orijinal Bleach animesinin yapımcılarından Karakter Tasarımcısı ve Animasyon Direktörü Masashi Kudo da hayran yapımı anime ile ilgili atılan tweetleri hesabından beğenerek projeye olan desteğini gösterdi.

Bleach Final Arc Fan Yapımı Anime Ne Zaman BaşlıyorHayran yapımı animenin bölümler halinde yayınlanması planlanırken ilk bölümün 2018 Şubat’ta gelmesi bekleniyor. Seslendirme ve müzikleriyle de dikkat çeken ve şimdiye kadarki en kapsamlı hayran yapımı anime projelerinden biri olan Animix’in Bleach Final Arc projesi ile ilgili daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?