Bleach Final Arc Fan Yapımı Animenin Yeni Videosu

Seslendirmeleriyle Dikkat Çeken Bleach Final Arc Fan Yapımı Animenin Yeni Videosu Paylaşıldı

Animix ekibi Bleach mangasının sonlarından beri yani 1 yıldır Bleach Final Arc’ı animeye uyarlamaya çalışıyor. 2016 yaz aylarından hatta daha öncesinden başlayan fan yapımı Bleach anime çalışması 2017’de devam ediyor. 2018’de de devam edecek mi belli değil. Tamamen gönüllü anime hayranları tarafından yürütülen proje ne zaman biter bilinmez ama Animix Youtube kanalının 10.000 aboneye ulaşması şerefine fan yapımı Bleach animesi için yeni bir video paylaşıldı.

Yeni video Bleach Final Arc’ın dikkat çeken yeni karakterlerinden Äs Nödt (The Fear) ile tanıştırıyor bizleri. Bleach anime serisinde bu karakter yer almadığından herhangi bir seslendirmesi de yoktu ancak bence çok uygun bir ses bulmuşlar. Ayrıca videonun sonunda Kurotsuchi Mayuri’nin sesini gerçeğinden ayırt edebilen var mı?

Projenin bu kadar uzun sürme nedenlerinden biri hem Bleach Final Arc’tan sadece 1-2 değil birçok sahneyi uyarlamaya çalışmaları hem de seslendirme konusunda yapılan titiz çalışma. Karakterlerin ses testlerinin yapıldığı birkaç videoyu da paylaşalım.

Bleach Final Arc Fan Yapımı Anime

Bleach 63. Cilt’in Kapağı ve Äs Nödt

Seslendirmeler nasıl olmuş ama? Sonunda verdikleri emeğe değecek bir çalışma çıkabilecek mi sizce?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler