Yeni Slam Dunk Anime Filminden Yeni Video

Yeni Slam Dunk Anime Filminden Yeni Video ve Çıkış Tarihi

Yeni Slam Dunk Anime Filminden Yeni Video

Mangaka Takehiko Inoue’nin efsane basketbol serisi Slam Dunk  için geçtiğimiz ocak ayında yeni bir anime filmi geleceği haberi paylaşılmıştı. Takehiko Inoue’nin resmi Twitter adresinden bizzat duyurduğu bu haber sonrası yeni anime filmine dair teaser niteliğinden bir video yayımlandı. Videoda filmin 2022 sonbaharında geleceği duyurulurken filmin yapım ekibindeki isimler de açıklandı.

 

Yeni Slam Dunk Anime Filminden Yeni Video

Toei Animation stüdyosu imzalı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini bizzat Takehiko Inoue üstleniyor. Ekipte yer alan diğer isimler ise şöyle:

  • Karakter Tasarımı ve Animasyon Yönetmeni: Yasuyuki Ebara
  • Teknik Yönetmenler: Katsuhiko Kitada, Naoki Miyahara, Toshio Ohashi, Yu Kamatani 
  • CG Yönetmeni: Daiki Nakazawa
  • CG Yapımcısı: Yuta Ogura
  • Sanat Yönetmeni: Kazuo Ogura
  • Ses Yönetmeni: Yota Tsuruoka, Koji Kasamatsu

Filmin adı ve konusu ise henüz açıklanmış değil. Fakat filmin resmi internet sitesi ve Twitter adresinden yakın zamanda detaylı bilgilerin paylaşılması bekleniyor. Efsane seriyi ve karakterleri yeniden izleyebilecek olmak şimdiden pek çok hayranı heyecanlandırıyor. Filmde üstad Takehiko Inoue’nin yer alacak olması ise filme dair beklentileri artırıyor. Peki siz yeni gelecek film hakkında neler düşünüyorsunuz? Aradan geçen bunca yıl sonra siz de heyecanlı mısınız? Yorum kısmında bizimle paylaşın!

 

 

 

 

 

 

 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?