Kimetsu no Yaiba Filmi Türkiye’de Gösterime Giriyor!

Kimetsu no Yaiba Filmi CGV Mars Dağıtım Aracılığı İle Türkiye’de Gösterime Giriyor!

demon slayer turkce sinema

Evet yanlış  duymadınız. Sevilen seri Kimetsu no Yaiba’nın anime filmi Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen’nin Demon Slayer: Mugen Treni ismi ile 20 Ağustos 2021 tarihinde Türkiye’de sinemalarda gösterime gireceği duyuruldu. CGV Mars Dağıtım aracılığı ile gösterimde olacak film için Türkçe alt yazılı bir fragman da paylaşıldı.

Filmin konusu ise şu şekilde tanıtılıyor:

Sonsuza dek sonsuz bir rüyanın içinde kaybolmak… Tanjiro ve ekibi, Butterfly Mansion’da rehabilitasyon eğitimlerini tamamlayıp bir sonraki görevlerine, çok kısa bir süre içinde 40’tan fazla kişinin kaybolduğu Mugen Treni’ne varıyorlar. Tanjiro ve Nezuko, Zenitsu ve Inosuke ile birlikte Demon Slayer Corps’un en güçlü kılıç ustalarından biri olan Flame Hashira Kyojuro Rengoku’ya katılarak umutsuzluğa giden yolda Mugen Treni’ndeki iblisle yüzleşirler.

Film Ankara, İstanbul, Antalya, İzmir, Adana, Diyarbakır başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok ilinde gösterime girecek. Sizler de biletinizi alıp sinemada anime izleme keyfi yaşamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun! 

Filmin Türk anime izleyicisiyle buluşmasını sağlayan CGV Mars Dağıtım’a sosyal medya hesaplarından ulaşabilir, desteğinizi ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

CGV Mars Dağıtım Instagram

CGV Mars Dağıtım Facebook

CGV Mars Dağıtım Twitter

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?