Hollywood Yapımı Boku no Hero Academia Filmi Yönetmenini Buldu

Hollywood Yapımı Boku no Hero Academia Filminin Yönetmeni Açıklandı 

Hollywood Yapımı Boku no Hero Academia Filmi

Yaklaşık üç yıl önce Kohei Horikoshi’nin popüler manga serisi Boku no Hero Academia (My Hero Academia) için bir Hollywood filmi geleceğini duyurmuştuk. Uzun bir zaman sonra Variety ve Deadline internet sitelerinin haberine göre filmin yönetmenliğini Bleach, Alice in Borderland, Kingdom, Death Note Light up the NEW world, Gantz, I am a Hero gibi live action yapımlardan tanıdığımız Shinsuke Sato yapacak.

Hollywood Yapımı Boku no Hero Academia Filmi Yönetmenini Buldu

Legendary Entertainment imzalı filmi Garcia (Godzilla) ve Jay Ashenfelter (Pacific Rim: Uprising) Legendary şirketi yerine denetlerken, Shueisha’nın yerine de Boku no Hero Academia mangasının editörü Ryousuke Yoritomi denetleyecek.

Yavaş yavaş detayları gelmeye başlayan filmin oyuncu kadrosunda kimlerin yer alacağı ise hâlâ muamma. Ancak önümüzdeki aylarda filme dair başka detayların da açıklanacağı tahmin ediliyor. Öte yandan geçtiğimiz 6 Ağustos’ta vizyona giren ve animenin 3. filmi olan Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes’ Mission 10 Ağustos tarihi itibari ile 720.000 civarı bilet satışı yaparak dört günde yaklaşık 940 million yen (8.51 milyon dolar) hasılat elde etti. Bakalım serinin Hollywood filmi de anime filmleri kadar başarılı olabilecek mi? Siz ne dersiniz?

 

 

 

 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?