Tower of God Animesinin Tanıtım Videoları

Tower of God Animesinin Tanıtım Videolarını İzleyin

Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda ünlü seri Tower of God ( Kami no Tou ) manhwasının anime serisine uyarlanacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Yapımcılığını Telecom Animation Film’in üstlendiği Tower of God nisan ayında çıkacak ve yine ünlü anime-manga yayıncısı ve lisans şirketi Crunchyroll’da yayımlanacak.

tower of god izle

Merakla beklenen animeden ilk tanıtım videoları da yayımlandı.

Öte yandan serinin çizeri SIU ”Bendeniz Tower of God’ın yazarı ve yaratıcısı SIU. Gençken 2020 yılına geldiğimde bana uçma yeteneği verebilecek ayakkabılardan giyebileceğimi hayal ederdim. Şu an 2020 yılındayız ve ben o uçan ayakkabılara sahip değilim fakat 10 yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığım Tower of God serisine TV animasyonuna uyarlanma şansı verildi. Bunun olabileceği hiç aklıma gelmezdi. Dilerim bu animasyon herkese uçan ayakkabılardan daha çok keyif verir. Umuyorum ki yine herkes ”Tower”den seçilmiş birkaç kaplumbağa eşliğinde bu nefes kesici ve heyecan verici maceranın tadını çıkarır. Teşekkürler.” diyerek seriye dair düşüncelerini dile getirdi.

Animenin internet sitesinde serinin hikayesi şöyle tanıtılıyor:

“Kuleye tırmanırsanız her şeyi elde edersiniz. Kulenin tepesindeki dünyada her şey var ve bu dünyaya sahip olup… bir Tanrı haline gelebilirsiniz. Bu hikaye, yıldızları görmek için kuleye tırmanan bir kız olan Laheru’nun başlangıcı ve bitişi ve Laheru’ya sahip olduğu müddetçe hiçbir şeye ihtiyacı olmayan bir erkek olan Yoru’nun hikayesi.”

Bir webtoon serisi olarak 2010 yılında yayımlanmaya başlayan Tower of God 28 dile çevrilmiş ve dünya çapında internette yaklaşık 4,5 milyar kez görüntülenmiştir. (Webtoonu en basit tabir ile Koreli çizerlerin internet ortamında yayımlanan çizgi romanları olarak tarif edebiliriz.)

Aksiyon, Macera, Gizem, Dram, Fantastik türlerini barındıran kaynağı web manga olan Tower of God ( Kami no Tou ) anime serisi 2 Nisan 2020 tarihinde yayımlanmaya başlıyor.

Tower of God ( Kami no Tou ) anime serisinin perşembe günleri yayımlanması bekleniyor. Anime serisinin 2020 ilkbahar animeleri içerisinde en çok beklenen animelerden biri olacağını söyleyebiliriz.

Ne diyelim nisan ayını bizler de heyecanla bekliyoruz.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?