Yakusoku no Neverland Filminin Isabella ve Krone Karakterleri

Yakusoku no Neverland Live Action Filminin Isabella ve Krone Karakterleri Belli Oldu

Eylül ayında ünlü manga ve anime serisi Yakusoku no Neverland’in live action filmine uyarlanacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. Filmde Norman, Emma ve Ray karakterlerinin oyuncuları da açıklanmıştı. Merak edenler bir önceki haberimize buradan göz atabilir.

Yakusoku no Neverland Filminin Isabella ve Krone Karakterleri

Krone (solda) ve Isabella (sağda)

Öte yandan hikayenin önemli isimlerinden Isabella ve Sister Krone karakterlerini kimlerin canlandıracağı da belli oldu. Filmde Isabella nam-ı diğer Mama karakterini oyuncu Keiko Kitagawa, Sister Krone karakterini ise komedyen ve oyuncu Naomi Watanabe canlandıracak.

Mangayı okuyan oyuncu Kitagawa okurken hikayenin içine çekildiğini ve serinin oldukça ilginç olduğunu söyledi. Aktris karakterini nasıl canlandıracağına karar vermekte zorlandığını ifade etti. Kitagawa ”Herhangi bir oyuncu mangadan bir karakter canlandırmanın ne denli zor olduğunu bilir. Manga dünyasının filmde aynı kalitede muhafaza edilmesinin imkansız olduğuna eminim. Fakat nihayetinde yönetmen Hirakawa karakteri bana uyacak şekilde değiştirmemeye karar verdi.” şeklinde düşüncelerini paylaştı.

Yakusoku no Neverland Filminin Isabella ve Krone Karakterleri

Komedyen Watanabe ise bir yandan yönetmen Hirakawa ile görüş alışverişinde bulunduğunu öte yandan karakterini çözümlemeye çalıştığını ifade etti. ”Çocuklar devasa Krone’nin etrafında sessizleşmeye başlıyor. Isabella ile birlikte çocuklara mani olmak istiyorum.” şeklinde konuşan Watanabe bizleri korkutacak gibi.

Merakla beklenen film 18 Aralık 2020 tarihinde Japonya’da vizyona girecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?