Tite Kubo BLEACH: Thousand-Year Blood War Anime Röportajı

Türkçe Altyazılı Tite Kubo BLEACH: Thousand-Year Blood War Anime Röportajı

tite kubo BLEACH: Thousand-Year Blood War Anime Röportajı

Bilindiği üzere AnimeExpo2022 etkinliğinde Bleach animesinin devam sezonu olan Bleach Thousand Year Blood War animesinden yeni bir tanıtım videosu yayımlanmış ve serinin 2022 yılının ekim ayında geleceği açıklanmıştı. Bu güzel haberler sonrası serinin mangakası Tite Kubo Viz Media aracılığı ile bir röportaj gerçekleştirdi. Merakla beklenen Bleach Sennen Kessen-hen anime serisine dair akıllardaki pek çok soruya cevap veren mangakanın röportajını sizler için hazırladığımız Türkçe altyazılı videoda izleyebilirsiniz.

Ayrıca yeni sezona dair animenin yönetmeni Tomohisa Taguchi ve yapımcısı Yoshihiro Tominaga da kısa birer röportaj verdi. Eski ve yeni sezona dair soruları cevaplayan ikili Bleach animesinde en unutamadıkları sahnelerden bahsetti. Yönetmen Taguchi’ye göre en unutulmaz sahne her şeyin başlangıcı olan, Rukia’nın zanpakutosunu Ichigo’ya devrettiği an. Öte yandan yapımcı Tominaga-san, kendi adına en unutulmaz sahnelerin yeni sezonda olduğunu söylüyor. Hayranların yeni sezonda ne için heyecanlı olmaları gerektiği konusunda sorulduğunda ise Yoshihiro Tominaga esprili bir şekilde “aksiyon sahneleri, animasyon, Shiro Sagisu müzikleri” şeklinde bir sıralama yapıyor.

Uzun bir bekleyişin ardından yeni anime sezonu böylesi röportajlar sonrası pek çoğumuzu heyecanlandırmaya devam ediyor. Sizin yeni sezona dair düşünceleriniz neler? Yorum kısmında bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Hızlıca Paylaş!