Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon Çıkış Tarihi

Tate no Yuusha no Nariagari Animesinin 2. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı

İlk sezonu 2019 yılında yayımlanan isekai türündeki Tate no Yuusha no Nariagari (The Rising of the Shield Hero) animesinin 2. sezon çıkış tarihi açıklandı. Virtual Crunchyroll Expo etkinliğinde yeni sezonun 2021 yılında geleceği duyuruldu. Yeni sezona dair yepyeni bir poster ve tanıtım videosu da paylaşıldı.

Tate no Yuusha no Nariagari 2. Sezon Çıkış Tarihi

Öte yandan ilk sezonun aksine yeni sezonun yönetmeni değişti. Yapılan duyuruya göre 2. sezonun yönetmenliğini ChäoS;Child, Isekai Shokudou ve Senryuu Shoujo gibi serilerden tanıdığımız Masato Jinbo üstleniyor. Karakter tasarımı, müzik ve senaryoda ise ilk sezonda da yer alan Keigo Koyanagi, Kevin Penkin ve Masahiro Suwa olacak.

Bununla birlikte serinin yapımcısı Junichiro Tamura animenin hayranlarına sevindirici bir haber de verdi. Hatırlatacak olursak seriye dair geçen yıl iki sezon geleceği açıklanmıştı. Virtual Crunchyroll Expo etkinliğine katılan Tamura, izleyicilerin birinci sezon sonrası çok beklediklerini bu yüzden de ikinci sezon sonrası üçüncü sezonu çok bekletmemeye çalışacaklarını belirtti.

Tate no Yuusha no Nariagari 2. sezon izle

Yusagi Aneko ve Seira Minami’nin aynı isimli resimli romanından uyarlama olan Tate no Yuusha no Nariagari’nin konusuna kısaca değinecek olursak;

Iwatani Naofumi, kütüphanede kitaplara göz gezdirirken bir anda kendini başka bir dünyada bulur. Naofumi de dahil olmak üzere 4 kahraman çağrılmıştır bu evrene. Kılıç, mızrak, yay ve kalkan kahramanları. Sadece kalkana sahip olduğu için güçsüz görülen Naofumi ihanete uğrar. Bu ihanetin intikamını almaya çalışır.

Bakalım yeni sezon hayranların bu kadar zaman beklemesine değecek mi? Sizin seri hakkında düşünceleriniz neler? 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?