Mahouka Koukou no Rettousei 2. Sezon Yeni Tanıtım Videosu

Mahouka Koukou no Rettousei 2. Sezon Yeni Tanıtım Videosu Yayımlandı

Mahouka Koukou no Rettousei 2. Sezon

Yeni sezon posteri.

2019 ekim ayında sizlerle Mahouka Koukou no Rettousei (The Irregular at Magic High School) animesine 2. sezon niteliği taşıyan Mahouka Koukou no Rettousei: Raihousha-hen isminde yeni bir sezon geleceğinin haberini paylaşmıştık. Merakla beklenen 2. sezondan nihayet yeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

4 Ekim’de izleyici ile buluşacak yeni sezonun yönetmenliğini Mahouka Koukou no Rettousei Movie: Hoshi wo Yobu Shoujo filminden tanıdığımız Yoshida Risako üstlenirken, animenin karakter tasarımını Ishida Kana, müziklerini ise Iwasaki Taku üstleniyor. 2. sezon, serinin hikayesini Satou Tsutomu’nun yazdığı çizimlerini ise Ishida Kana’nın hazırladığı resimli romanın 9. ve 11. ciltleri arasındaki olayları konu alacak. Yeni sezonun açılış parçasına şarkıcı ASCA ”Howling” isimli parçasıyla eşlik ederken kapanış parçasına ise Miki Sato ”Na mo Nai Hana” isimli şarkısı ile eşlik edecek.

Aslında animenin bu yeni sezonu 2020 temmuz ayında izleyici ile buluşacaktı fakat pandemiden ötürü serinin çıkış tarihi ekim ayına ertelenmişti. Neyse ki sevenlerini artık daha fazla bekletmeyecek.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?