Sayonara Watashi no Cramer Mangası Anime Oluyor

Spor Serisi Sayonara Watashi no Cramer Anime Oluyor

Sayonara Watashi no Cramer Mangası Anime Oluyor

Shigatsu wa Kimi no Uso serisinin mangakası Naoshi Arakawa’ya ait spor serisi Sayonara Watashi no Cramer’in hem anime serisine hem de filme uyarlanacağı haberi verildi. 

Manganın hikayesinden bahsedecek olursak: Ortaokul yıllarının bütününe bakacak olduğumuzda Sumire Suo’nun futbolda başarılı işler çıkardığını söylemek zor. Fakat gün gelir genç kız garip bir teklif alır. Suo’nun ezeli rakibi Midori Soshizaki, Suo’nun ”asla tek başına oynamaması” sözüne karşılık Suo’yu lisede aynı futbol takımına katılmaya davet eder. Bu oldukça ciddi bir tekliftir. Asıl soru ise Suo’nun bu teklifi kabul edip etmeyeceğidir. Böylece perde özel kişilikleri ile futbol oyunu sergileyen, muazzam sayıdaki oyuncuları bir araya getiren bir hikayeye açılıyor.

Manganın 12.cildinin tanıtım videosu

Sayonara Watashi no Cramer Mangası Anime Oluyor

2016 yılından beri devam eden manganın en son 12. cildi yayımlandı. Mangakanın Shigatsu wa Kimi no Uso serisinin ardından bambaşka bir türe yöneldiğini söyleyebiliriz. Bakalım spor türündeki Sayonara Watashi no Cramer’in animesi nasıl olacak? Animeye dair yeni haberler için sitemizi takip edin.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?