Tada-kun wa Koi wo Shinai

Sıcak Sıcak

Tada-kun wa Koi wo Shinai 1. Bölüm

Tada-kun wa Koi wo Shinai izle

Tür: Komedi, Romantizm

Bölüm Sayısı: 12

Yönetmen: Mitsue Yamazaki

Senaryo: Yoshiko Nakamura

Karakter Tasarımı: Junichiro Taniguchi

Müzik:  Yukari Hashimoto

Stüdyo: Doga Kobo

Seiyuular:  Manaka Iwami (Teresa Wagner), Yūichi Nakamura (Mitsuyoshi Tada), Mamoru Miyano (Kaoru Ijūin)

Kapanış Şarkısı: Love Song – Manaka Iwami

Açılış Şarkısı: Otomodachi Film – Masayoshi Ōishi

2018 ilkbahar sezonunun bana göre bir diğer eğlenceli serisi, Tada-kun wa Koi wo Shinai. Gekkan Shoujo Nozaki-kun’un anime şirketi ve aynı kadronun birleşerek yapmış olduğu bu original anime serisi, aynı Nozaki-kun gibi hem tatlı hem de komik, iç ısıtan bir seri. Ayrıca açılış şarkısını söyleyen kişinin aynı olması da oldukça güzel olmuş. Ama umarım bu yeni seride biraz daha romantik sahneler görürüz.

İlk olarak ana karakterimiz, fotoğraf çekmeyi seven Tada-kun’u görüyoruz. Fotoğraf çekmeyi seven karakterleri genelde severim o yüzden ilgimi oldukça çekti. Ünlü turistlik mekanları gezerek resim çeken ana karakterimiz, Sakura ağacının resmini çekmeye çalışırken hayatını büyük ölçüde etkileyecek kişiyle karşılaşır.

Tada-kun wa Koi wo Shinai izle

İçten ve tatlı bir gülümsemesiyle birlikte sarı saçlı, yeşimtaşı yeşili göz rengi olan, biraz klasik duran ama benim oldukça sevdiğim karakter tiplemesine sahip ana kadın karakterimiz,Teresa. Kendisi Luxembourg şehrinden gelen yabancı kökenli bir karakter. Tam bir japon tarihi sevdalısı! Şimdi sıra ikilinin karşılaşma sahnesinde. Sakura ağacının altındaki karşılaşma birçok animede denk gelebileceğimiz bir sahne olsa da, her seferinde güzel bir romantizm hissi veriyor.

Tada-kun wa Koi wo Shinai izleKarakterlerimiz döner dolaşır, birbirleriyle karşılaşmaya devam ederler. Romantizm animelerinin kaderinde olan bir döngü bu resmen. Bu sırada en beğendiğim kısım, şemsiye sahnesinin Nozaki-kun’da olduğu gibi faciaya dönmemesiydi. Her ne kadar orada gülmüş olsak da romantizm sever açısından bu sahne oldukça güzeldi.Tada-kun wa Koi wo Shinai izleBu bölümde bahsetmeden geçemeyeceğim en güzel şey, bu tatlı kedicik, Nyanko Big. İlk bölümü izlerken komedi açısından en sevdiğim sahneler hep bu kediciğe ait. Hem hırçın hem de tatlı olan bu kedimizin Tada-kun tarafından yönetilen bir blogu bile var! Umarım bu tatlı kedimizi bol bol görmeye devam ederiz.

Tada-kun wa Koi wo Shinai izleDiğer karakterlerle tanışma faslı gelir geçer ve her zamanki gibi klasik nakil öğrenci sahnesi ile Teresa ve her zaman Teresa’nın yanında olan karakterimiz, Magritte Alexandra karşımıza çıkar. Hem de bilin bakalım kimin sınıfına nakil olmuşlar? Cevabını merak edenler ilk bölüm sizi bekliyor.Tada-kun wa Koi wo Shinai izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?