Shokugeki no Souma 4. Sezon

Sıcak Sıcak

Shokugeki no Souma 4. Sezon

(Shokugeki no Souma: San no Sara – Toutsuki Ressha-hen)

Shokugeki no Souma 4. Sezon izle

Tür: Ecchi, Okul Hayatı, Shounen

Yönetmen: Yoshitomo Yonetani

Senaryo: Shogo Yasukawa

Karakter Tasarımı: Tomoyuki Shitaya

Müzik: Tatsuya Katō

Stüdyo: J.C.Staff

Seiyuular: Yukihira Soma (Yoshitsugu Matsuoka),  Tadokoro Megumi(Minami Takahashi), Nakiri Erina (Kanemoto Hisako)

Kapanış Şarkısı: Atoria – Fo’xTails

Açılış Şarkısı: Symbol – Luck Life

Üçüncü sezonunda kısa bir arayla karşılaşan Shokugeki no Souma animesi, 2018 ilkbahar sezonu ile yeniden bizlerle. Hayranların birçoğu bu sezonun ikiye bölünmesinden oldukça rahatsız olmuştu. Bakalım hikayenin ikinci yarısı bekleyenleri tatmin edebilecek mi?

Shokugeki no Souma 4. Sezon izle

Bu sezonda da hikayeye kaldığımız yerden devam ediyoruz. Ama ondan önce geçen sezonun bir hatırlatması olarak biraz flashback yapalım. İlk olarak Nakiri’nin seiyuu değişimi birçoğumuz için şok edici bir etki yaptı. Taneda Risa’nin yerine gelen Kanemoto Hisako, bence oldukça başarılı bir iş çıkardı. Seslendirme sanatçısının değiştiğini fark etmeyenleri bile gördüm. Hikayemize gelince, serinin ilk yarısında Toutsuki okulunun en iyileri Elit 10’luyu teker teker gördük.

Shokugeki no Souma 4. Sezon izleToutsuki akademisi festivalinden sonra okulun kaderini etkileyen ani bir değişim olur. Okulun müdürü Nakiri Senzaemon kovulur ve onun yerine Erina’nın babası, Azami geçer. Planları arasında bambaşka bir Toutsuki akademisi yaratmak olan Azami, Elit 10’lunun büyük bir kısmını müttefiği yapmıştır. Babasının baskısının altında kalan Nakiri, Kutup Yıldızı yurduna katılır. Souma ve yurdundaki arkadaşları, Azami’nin planlarına karşı çıkar ve mücadele etmeye başlarlar. İlk yarının son bölümünde Souma, babasının kim olduğunu Azami’ye açıklar ve bu sahneyi Nakiri’nin duymasıyla ilk yarı biter.

Shokugeki no Souma 4. Sezon izle

Şimdi kaldığımız yerden devam edip ikinci yarının ilk bölümü hakkında konuşalım. Elit 10’un 1 numarası olan Eishi, Toutsuki akademisinin yeni sınav kuralları hakkında konuşma yapar. Bu konuşmayı duyan Kutup Yıldızı takımının birçoğu ümitsizliğe düşer. Nakiri de kendi içinde çatışma içindedir. Saiba Jouichiro ile ilk karşılaşmasını hatırlar ve tatlı küçük Erina’yı görürüz.

Shokugeki no Souma 4. Sezon izle

Erina’ya hatıralarındaki tadı hatırlatacak kişi Souma’dır. Yaptığı yemekle ilk sezonda Nakiri’ye yemeğinin lezzetli olduğunu söyletemeyen Souma, bu sefer başarabilecek mi? Kutup Yıldızı bu yeni sınavların üstesinden nasıl gelecek? Tüm hızıyla devam eden Shokugeki no Souma, bu sezon da heyecanlı sahneleri ve lezzetli yemekleri içermeye devam ediyor.

Shokugeki no Souma 4. Sezon izle

Hızlıca Paylaş!