Shingeki no Kyojin Oyununun Savaş Sistemi Tanıtıldı

Shingeki no Kyojin Oyunu için 3 Adet Video Yayımlandı

Koei Tecmo, Shingeki no Kyojin‘in önümüzdeki dönemde çıkacak oyunu için 3 adet video yayımladı!

Yayımlanan bu üç video ile oyunun savaş mekaniklerini daha yakından görebiliyoruz. İlk video savaş sisteminin temellerini anlatırken, ikinci video ekip çalışmasını gösteriyor. Son videoda ise özel hareketlerin kullanılmasını görebiliyoruz. Tüm videoları aşağıda bulabilirsiniz.

Oyunda Eren, Mikasa, Sasha, Conny, Armin, Jean, Annie, Ymir, Krista, Reiner, Bertholdt, Marco, Levi, Hange, Erwin gibi ana karakterlerin olacağı duyuruldu. Bu karakterlere ek olarak Eren ve Annie‘nin titan formlarını da oyunda göreceğiz.

Shingeki no Kyojin‘in yeni oyunu Trost Savaşı‘nı (Battle of Trost) ele alacak. Animede (ve mangada) gördüğümüz şehri bütünüyle oynayabileceğiz! Training Corps. da unutulmadı tabii ki. Oyunun tutorialı, 104. Training Corps.’un çalışma alanında gerçekleşecek!

18 Şubat‘ta Japonya’da PlayStation 4, PlayStation 3 ve PS Vita platformlarında satışa sürülecek olan oyunun, bir sonraki yıl içinde Amerika ve Avrupalı oyuncularla da buluşacağı doğrulandı.

Oyunun satışa sunulmasından sonra ilk kopyalarda özel bir kod olacak. Bu kod ile oyuncular Eren ve Levi‘ın temizlik yaparken giydiği kostümlere sahip olacaklar. Ayırca, oyunun Treasure Box versiyonu da satışa sunulacak. Bu özel versiyona sahip olanlar da oyuna ek olarak, oyunun müziklerine, atkıya, Eren, Mikasa ve Levi rozetlerine ve Armin‘in Junior High kostümünü indirmek için özel bir koda da sahip olacaklar.

Shingeki no Kyojin Oyununun Savaş Sistemi

Shingeki no Kyojin – Treasure Box

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KcQQ_Z4t2mY]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=D2e3kG5befk]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=p-T-9kF4j6E]

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?