Shingeki no Kyojin: Lost Girls Anime Oluyor

Shingeki no Kyojin: Lost Girls Animeye Uyarlanacak Attack on Titan: Lost Girls Geliyor

Kodansha yayınevi tarafından yapılan açıklamaya göre Shingeki no Kyojin: Lost Girls ( Attack on Titan: Lost Girls ) anime oluyor. 3 OVA’sı yayınlanacak olan animenin mangası da 8 Aralık, 9 Nisan ve 9 Ağustos tarihlerinde sınırlı sayıda satışa sunulacak, sevenleri bu tarihleri not etse iyi olacak gibi. Yeni OVA bölümlerini bu tarihlerde manga ile beraber piyasaya sürülecek.

Shingeki no Kyojin: Lost Girls izle

Serinin sevilen karakterleri Mikasa Ackerman ve Annie Leonhart’ın bakış açısından anlatılan romanının 3 ayrı birimden oluşan hikayesi ise aşağıdaki gibi: 

  1. Wall Sina, Goodbye: Annie, Stohess bölgesinde Carly Stratmann adlı kayıp bir kızı araması sırasında bir suç çetesini keşfeder.
  2. Lost in the Cruel World: Titanların hiç saldırmadığı ve ailesinin öldürülmediği bir dünya hayal eden Mikasa, genç Eren ile karşılaşır ve duvarların ötesini keşfetme arzusuyla tanışır.
  3. Lost Girls: Mikasa, Annie’nin yüzüğünü bulup ona iade eder ve daha sonra ona neden ihtiyacı olduğunu, eğitime katılmasının arkasındaki gerçek motivasyonun sebebini sorar.

Shingeki no Kyojin: Lost Girls izle attack on titan lost girls izle

Shingeki no Kyojin: Lost Girls ilk olarak 2013’te Nitroplus tarafından görsel roman olarak karşımıza çıkmıştı. Wall Sina, Goodbye ve Lost in the Cruel World’de bu projenin bir parçasıydı. 2014’de animenin senaryo yazarı Hiroshi Seko bu ikiliye Lost Girls’ü ekledi. Ryosuke Fuji ise 2016’da bu üçlüyü mangaya uyarladı.

Bakalım Shingeki no Kyojin: Lost Girls serinin tutkunlarını Shingeki no Kyojin 3. Sezon gelene kadar biraz oyalayabilecek mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler