Death Note’un Yaratıcıları Netflix Filmi Hakkında Konuştu

Death Note’un Yaratıcıları Netflix Filmini Övdüler

Geçtiğimiz ay San Diego’daki Comic Con, Death Note Netflix versiyonunun ilk gösterimini paylaşmıştı. Bunu izleyen serinin hayranlarının tepkisi ise adaptasyonun Ghost In The Shell filmi ile eşit olabileceği ve filmin çok da fena olmayacağı yönündeydi. 25 Ağustos’ta ilk kez Netflix’te yayınlanacak olan bu film oldukça tartışılacak gibi görünüyor.

Death Note'un Yaratıcıları Netflix Filmi Hakkında Konuştu

 

Death Note mangasının hikayesini yazan Tsugumi Ohba, ” Tahmin ettiğimden daha ilgi çekici. Her bir kısmı kaliteli ve şık, kesinlikle bu Hollywood’un Death Note’u. Bence yalnızca serinin hayranları değil, geniş bir kitle bu filmden zevk alabilir. Çünkü, orijinal seriyi takip eden kısımlar var fakat değişiklik yapılmış kısımlar da var” diyerek düşüncelerini dile getirdi.

Manganın çizeri Takeshi Obata ise ” Umarım şimdiye kadar Death Note’u bilmeyen denizaşırı insanlar filmi Netflix’te izlerken zevk alabilirler. Adam Wingard’ın görsel güzelliği ve heyecan verici yönetmenliği inanılmazdı ve A sınıfı bir gerilim yarattı. Bu ayrıca benim de çizmek istediğim tarz bir Death Note.” diye yorum yaptı.

Filmde Nat Wolff, Light Turner rolünde oynayacak ve Willem Dafoe, Ryuk’u seslendirecek. Film, Seattle, Washington’da geçecek.

Death Note'un Yaratıcıları Netflix Filmi Hakkında Konuştu

Death Note’un mangakası Obata Takeshi’den film için bir çizim

 

Serinin yaratıcılarının uyarlama ile ilgili övgü dolu yorumları beklentinizi biraz arttırdı mı?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?
İlgili İçerikler