Shingeki no Kyojin’in Arkasındaki Kodansha’nın Editörü Karısını Öldürdü Mü?

Shingeki no Kyojin’in Arkasındaki Kodansha’nın Eski Editörü Karısını Öldürdüğu Gerekçesiyle Tutuklandı

Dünyanın en popüler mangalarından Shingeki no Kyojin ile oldukça ünlenen şirket Kodansha’nın eski editörü 41 yaşındaki Jung-hyun Park 38 yaşındaki karısını öldürdüğü gerekçesiyle tutuklandı. Kanako Park‘ın geçtiğimiz yıl cinayete kurban gittiği sonucuna varılmasıyla editör Tokyo Metropolitan Polis Departmanı tarafından tutuklandı.

Shingeki no Kyojin Kodansha editörü karısını öldürdü cinayet

Jung-hyun Park polislere ilk olarak karısının merdivenlerden düştüğünü söylemişti. Kanako Park hastaneye kaldırılmış ve yoğun bakım görüyordu. Daha sonra da hayatını kaybetmişti. Ancak yapılan incelemeler ve otopsi sonucunda hayatını kaybeden kadının kocası tarafından boğazı sıkılarak ve boğularak öldürüldüğü sonucuna varıldı. Güvenlik kameraları ve araştırmalar neticesinde eve başka birinin girmediğine kanaat getirildi. Tokyo Reporter’ın haberine göre daha sonra Jung-hyun Park eşinin merdivenlerden düştüğü hikayesini değiştirerek intihar ettiğini öne sürdü.

https://www.youtube.com/watch?v=FH12tSnvKCs

Shingeki no Kyojin’in arkasındaki Kodansha tutuklanma olayının ardından yaşananları dikkatle takip ettiklerini, dava sonuçlanana kadar eski çalışanlarının suçsuz olarak kalacağını açıkladı.

Ailenin 4 çocuğu bulunuyor.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?