Shingeki no Kyojin 4. Sezon Yapım Stüdyosu Değişti

Shingeki no Kyojin 4. Sezon Fragmanını İzleyin

Shingeki no Kyojin 4. Sezon (Final Sezon) için yapım stüdyosunun değiştiği haberi verildi. Shingeki no Kyojin Final Sezon resmi internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre yeni sezon MAPPA Stüdyosu tarafından hazırlanacak. Merakla beklenen Shingeki no Kyojin 4. Sezon için bir tanıtım videosu da yayımlandı.

Shingeki no Kyojin 4. Sezon izle

Shingeki no Kyojin 4. Sezondan yeni posterler de yayımlandı.

Zankyou no Terror, Dororo, Kakegurui, Yuri!!! on Ice gibi sevilen yapımlarda da imzası bulunan stüdyoda serinin yönetmenliğini yeni sezonda Yuichiro Hayashi (Dorohedoro, Garo the Animation, Kakegurui) gerçekleştirecek. Serinin karakter dizaynında ise Tomohiro Kishi (Dorohedoro, 91 Days)  yer alacak. Animenin seiyuu kadrosundaysa herhangi bir değişiklik yok.

Üçüncü sezonun son bölümünün ardından yayımlanan özel bir ön izleme videosunda final sezonunun bu sonbaharda geleceği açıklanmıştı. Fakat resmi internet sitesi ve yukarıdaki tanıtım videosunda herhangi net bir tarih açıklanmış değil. Videoda serinin NHK-General kanalında yayımlanacağı belirtiliyor.

Yayımlanan özel video:

Shingeki no Kyojin 4. Sezon izle

Derleme filmi Shingeki no Kyojin: Chronicle’dan paylaşılan poster.

MAPPA Stüdyosu’nun Başkanı Manabu Otsuka serinin final sezonunu böylesi büyük bir stüdyodan devraldıkları için oldukça heyecanlı olduklarını dile getirirken Wit Stüdyosu Başkanı George Wada ise final sezonu için büyük beklentileri olduğunu söyledi.

Serinin mangakası Hajime Isayama önceki sezonlarda imzası bulunan Wit Stüdyosu’nu ise unutmadı ve stüdyoya bir çizim ile teşekkürlerini iletti.

Shingeki no Kyojin 4. Sezon izle

Öte yandan 59 bölümlük ilk 3 sezona dair bir derleme filmi olarak gelecek olan Shingeki no Kyojin: Chronicle isimli yapım Japonya’nın belirli sinemalarında 17 Temmuz tarihinde vizyona girecek.

Filmin tanıtım videosu:

Merakla beklenen final sezonun ilk tanıtım videosu oldukça heyecan verici görünüyor. Yine MAPPA Stüdyosu da umarız yeni sezonun hakkıyla üstesinden gelir.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?