Shingeki no Kyojin Final Sezon Ne Zaman Geliyor?

Shingeki no Kyojin Final Sezon Tarihi Belli Oldu

Shingeki no Kyojin 3. Sezon Bölüm 2 sona erdi ve son bölümünün sonunda özel bir video yayınlandı. Videoda Shingeki no Kyojin Final Sezon açıklandı. Shingeki no Kyojin Final Sezon – muhtelemen Shingeki no Kyojin 4. Sezon olarak da adlandırılacaktır- 7 Aralık 2020’de yayınlanacak.

Serinin yaratıcısı Hajime Isayama, geçen kasım ayında MBS kanalında Jonetsu Tairiku belgeselinde, manganın son panelinin taslak çizimini yayınlamıştı. Resmi Twitter hesabında program yayınlanmadan önce, serinin final dönemine girdiği açıklanmıştı.

İlk TV anime serisi 2013 nisan ayında yayınlandı ve ikinci sezonu 2017 nisanda yayınlandı. Üçüncü sezonun ilk kısmı geçen yıl temmuzda yayınlandı ve ikinci kısmı ise 28 Nisan’da yayınlanmaya başladı.

shingeki no kyojin final sezon izle 4. sezon

Crunchyroll tarafından son yayımlanan sezon şöyle açıklanıyordu:

“Wall Maria’yı geri alma savaşı başlıyor! Eren’in yeni vücüdunu sertleştirme gücü ile, ekibimiz duvarı mühürlemekte ve Shiganshina bölgesini geri almakta emindirler. Eğer başarırlarsa, Eren sonunda bodrumdaki odanın sırlarını ortaya çıkarabilecektir. Ama Reiner, Bertholdt ve Beast Titan’ın onları bekleyen planları vardır. Bu insanlığın hayatta kalmak için son savaşı olabilir mi?”

Yeni sezonda sizce bizi yani izleyicileri neler bekliyor? Serinin sonunu nasıl tahmin ediyorsunuz? Fikirlerinizi bizlerle paylaşın!

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?