Shaman King 2021 Animesinin Tanıtım Videosu

Shaman King 2021 Animesinin Tanıtım Videosu Yayımlandı

Shaman King 2021 izle

Geçtiğimiz yaz mangası Hiroyuki Takei’ye ait efsane Shaman King serisinin yeniden animeye uyarlanacağı haberini sizlerle paylaşmıştık. TV serisi olarak yayımlanacak olan yeni uyarlamadan ( Shaman King 2021 ) ilk tanıtım videosu nihayet geldi.

Bridge stüdyosunda hazırlanacak olan serinin 2021 nisanda çıkması planlanırken serinin yapım ekibi, seiyuu kadrosu ve seslendirdikleri karakterler şöyle:

  • Yönetmen: Joji Furuta (Giant Killing, Mangaka-san to Assistant-san to The Animation)
  • Senaryo: Shoji Yonemura (Death Note, Fairy Tail, One Piece)
  • Karakter Tasarımı: Satohiko Sano (Fairy Tail, Mairimashita! Iruma-kun)
  • Müzik: Yuki Hayashi (Haikyuu!!, Boku no Hero Academia)
  • Ses Yönetmeni: Masafumi Mima (Boku no Hero Academia, Chihayafuru)

Yoko Hikasa – Yoh Asakura

Shaman King 2021 izle

Megumi Hayashibara – Anna Kyoyama

Shaman King 2021 anime izle

Minami Takayama – Hao Asakura

Shaman King 2021 izle

Katsuyuki Konishi – Amidamaru

Shaman King 2021

Inuko Inuyama – Manta Oyamada

Yeni Shaman King Animesi

Romi Park – Tao Ren

Yeni Shaman King Animesi

Kousuke Takaguchi – Bason

Yeni Shaman King Animesi

Masahiko Tanaka – Ryunosuke Umemiya

Yeni Shaman King Animesi izle

Wataru Takagi – Tokagero

Shaman King 2021 izle

Megumi Hayashibara, önceki seride olduğu gibi Shaman King’in bu yeni anime serisinde de açılış ve kapanış parçalarına eşlik edecek.

Yeni anime serisi manganın tamamını konu edinecek. Serinin konusunu hatırlatacak olursak:

Şamanlar, insanlar tarafından görülemeyen tanrılar, ruhlar, hayaletler gibi doğaüstü varlıklarla iletişime geçebilen kişilerdir. Dünyanın dört bir yanından şamanları karşı karşıya getiren ve 500 yılda bir yapılan karşılaşma ise Şaman Dövüşü olarak adlandırılmaktadır. Dövüşü kazananın Şaman Kralı olduğu bu düello kazanana Büyük Ruh’u çağırmasına ve de dünyayı istediği gibi şekillendirmesine fırsat vermektedir.

Shaman King 2021 anime serisi

Sıradan bir ortaokul öğrencisi olan Manta Oyamada bir akşam dersine geç kalır ve kestirmeden gitmeyi düşünüp bir mezarlığın içinden geçmeye karar verir. Mezar taşlarından birinde yalnız başına oturan bir çocuk Manta’yı ”onlarla” birlikte yıldızları izlemeye davet eder. Manta, çocuğun ”onlar” diye kastetti kişilerin hayaletler olduğunu anlayınca dehşete kapılıp kaçar. Ancak bir gün bu gizemli çocuk Manta’yı 600 yaşındaki samuray hayaleti Amidamaru ile birlikte bir grup haydutun elinden kurtarır. Şamanlık eğitimi alan You Asakura isimli bu çocuk ruhları gören Manta ile arkadaş olur. Böylece Manta ve You, Amidamaru’nun yardımıyla You’nun bir sonraki Şaman Kralı olması için yola koyulurlar.

Manga daha önce 2001-2002 yılları arasında 64 bölümlük bir anime serisine uyarlanmış ve yine pek çok hayrana kavuşmuştu. Öte yandan yeni versiyonun yapım kadrosu ve seiyuu ekibini de göz önüne alacak olursak yine enfes bir uyarlama bizi bekliyor gibi. Siz ne dersiniz?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?