Bleach Animesinin Animatörü Karakterlerini Nasıl Çiziyor?

Bleach Animesinin Animatöründen Karakter Tasarım Videoları

Bleach Animesinin Animatörü Karakterlerini Nasıl Çiziyor?

Tite Kubo’nun shounen klasiği serisi Bleach özellikle çizimleri ile beğenilen bir seri diyebiliriz. Peki Tite Kubo’nun yanı sıra özellikle söz konusu anime olduğunda bu harika karakter tasarımlarının arkasında başka isimler yok mu? Elbette pek çok isim var ve bunlardan biri de animatör ve anime yönetmeni olan Masashi Kudo. Bleach, Tower of God ve Maoyuu Maou Yuusha gibi ünlü anime serilerinde çalışan Kudo-san yaklaşık sekiz ay önce bir YouTube kanalı açtı. Kanalda iPad üzerinde gerçekleştirdiği çizim videolarını paylaşıyor.

Şimdiye dek Kurosaki Ichigo, Kuchiki Rukia, Abarai Renji ve Zaraki Kenpachi gibi pek çok karakterin çizim videolarını paylaşan Kudo-san Twitter üzerinden de çeşitli eskizler paylaşmayı ihmal etmiyor. Animatör en son Noel’i kutladığı Kuchiki Rukia’nın yer aldığı bir çizim paylaştı.

”Mutlu Noeller.”

Bleach animesinin dönüş haberinin ardından serinin geri dönüşü için tebrik tweetleri atan Kudo-san hala Bleach ve pek çok seriye dair çizimlerini paylaşmaya devam etmekte. İşte onlardan bazıları:

”Geçen yıl çizdiğim Ichigo.”

”Sevimli çizmek istedim.”

”Arı.”

”Uzun zaman önce çizdiğim Lelouch.”

Bleach Animesinin Animatörü Karakterlerini Nasıl Çiziyor

Kudo-san ayrıca bu zorlu pandemi sürecinde tüm dünyaya destek niteliğinde çizimler de paylaştı. Animatör Bleach serisinden Unohana Retsu ve Hanataro Yamada karakterlerinin yer aldığı çiziminde sağlık çalışanlarına içtenlikle saygı duyduğunu dile getirdi.

”Sağlık çalışanlarına saygılarımı sunuyorum.”

”Ellerini yıka. Evde kal.”

Özellikle Twitter’da takipçileri ile de etkileşim halinde olan Kudo-san pek çok tweeti cevapsız bırakmıyor ve beğenmeden geçmeyi ihmal etmiyor.

Sizler de Kudo-san’ı Twitter’da takip edip merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Hızlıca Paylaş!