Natsume Yuujinchou Serisine Yeni Anime Filmi Geliyor

Natsume Yuujinchou Serisine Yeni Bir Anime Filmi Geleceği Açıklandı

Mangaka Yuki Midorikawa’nın çok sevilen manga serisi Natsume Yuujinchou için yepyeni bir anime filminin geleceği açıklandı. Natsume Yujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki Raihosha isimli filmin bahar 2021’de geleceği duyuruldu.

Natsume Yuujinchou Serisine Yeni Bir Anime Filmi Geliyor

Film, manganın çok sevilen bölümlerinden olan Ishi Okosh ve Ayashiki Raihousha isimli hikayelerini konu edinecek. Hikayelerden kısaca bahsedecek olursak:

Ishi Okosh

Natsume ormanda Mitsumi isimli minik bir youkai ile karşılaşır. Mitsumi, Iwatetsu isimli ilahi sınıftan olan bir youkaiyi derin uykusundan uyandırmakla görevlendirilmiştir. Natsume, aklından çıkaramadığı bu küçük ruha görevinde yardım etmeye karar verir.

Ayashiki Raihousha

Tanuma’nın önünde gizemli bir ziyaretçi belirir. Neredeyse her gün Tanuma’yı ziyaret eden bu gizemli ziyaretçi onunla biraz sohbet eder ve sonrasında ayrılır. Natsume ise bu ziyaretçinin bir youkai olduğunun farkındadır ve Tanuma için endişelenmektedir. Ancak Tanuma youkai ile arasındaki bu muhabbetten oldukça zevk almaktadır. Youka’nin amacı incitmek olmasa da Tanuma’nın sağlığı yavaş yavaş bozulmaya başlar.

Natsume Yuujinchou Serisine Yeni Bir Anime Filmi Geliyor

Hiroshi Kamiya ve Kazuhiko Inoue

Animenin önceki yapım ekibi ve seiyuu kadrosu da film için yeniden bir araya geliyor. Hatta serinin çok sevilen seiyuuları Hiroshi Kamiya (Takashi Natsume) ve Kazuhiko Inoue (Nyanko-sensei) web programı “Natsume Yujin-cho ~Saikai no Tayori (News of the Reunion)~ ‘de bir araya geldi ve film üzerine hoş bir sohbet gerçekleştirdi.

Serinin mangakası Yuki-san ise Twitter adresinden çizimi eşliğinde ”Nico Nico Live!’de Natsume Yuujinchou mangasının ‘Ishi Okoshi’ ve ‘Ayashiki Raihousha’ bölümlerinin animeye uyarlanacağı duyuruldu! Yönetmenlere, ekip üyelerine, seslendirme sanatçılarına, seriyi destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Animede Natsume ve diğerleriyle tekrar karşılaşacağımız için o kadar mutluyum ki!~”  şeklinde sevincini dile getirdi.

Hikayesi ile pek çok izleyicinin kalbine dokunmayı başaran serinin bu yeni uyarlaması bakalım nasıl olacak?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?