Sword Art Online: Progressive Animesi Duyuruldu

Sword Art Online: Progressive  Anime Oluyor

Sword Art Online: Progressive izle

Bilindiği üzere 20 Eylül tarihinde Sword Art Online: Alicization – War of Underworld serisinin final bölümü yayımlanacak. Final bölümünün üstüne serinin hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Reki Kawahara’nın Sword Art Online: Progressive isimli light novel serisinin animeye uyarlanacağı duyuruldu. Yeni animeden ilk poster ve kısa bir tanıtım videosu da paylaşıldı.

Yen Press Sword Art Online: Progressive hikayesinden şu şekilde bahsediyor:

Bu oyunu bitirmenin hiçbir yolu yok. Tek gerçek nerede ve ne zaman öldüğünüzdür. Akihiko Kayaba’nın ölümcül oyununun başlamasının üzerinden bir ay geçmiştir ve ceset sayısı artmaya devam etmektedir. İki bin oyuncu çoktan hayata gözlerini yummuştur. Birbirlerinden oldukça farklı olan Asuna ve Kirito ise yalnız savaşmayı arzulayan oyunculardır. Buna rağmen ikili birbirlerini içeriden ve dışarıdan gelen tehlikeler karşısında birlikte yüzleşmek zorunda bulurlar. 

Öte yandan şu an içinde bulundukları sanal dünyanın bir ölüm çukuru olduğunu düşünürsek haliyle Sword Art Online’ın hayatta kalan oyuncuları da gittikçe umutsuzluğa kapılmaya başlamıştır. Bu umutsuzlukları oyuncuları, Kirito ve Asuna gibi yalnız savaşanlar için tehlikeli kılmaktadır. Peki yalnızlığın intihara eş değer olduğu anlaşıldıkça Kirito ve Asuna farklılıklarına rağmen birbirlerine inanacak gücü kendilerinde bulabilecek ve hayatta kalabilecekler midir? 

Sword Art Online: Progressive, Aincrad’ın ölümcül dünyasının ilk seviyesinde, Kirito ve Asuna’nın destansı macerasının başlangıcında başlayan, Sword Art Online hikayesinin yepyeni bir versiyonu!

Yeni animeye dair başka detay verilmezken böylesi bir teaser ve poster bile pek çok hayranı heyecanlandırmaya yetti diyebiliriz. Yeni haberler için takipte kalın!

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?