Mahou Shoujo Site

Sıcak Sıcak

Mahou Shoujo Site 1. Bölüm

Mahou Shoujo Site izle

Tür: Korku,Doğaüstü Güçler,Psikolojik,Dram

Bölüm Sayısı: 12

Yönetmen: Tadahito Matsubayashi

Senaryo: Takayo Ikami

Karakter Tasarımı: Sakae Shibuya

Müzik: Keiji Inai

Stüdyo: production doA

Seiyuular:  Oono Yuuko (Asagiri Aya), Yatsumura Tsuyuno (Akaneya Himika), Anazawa Nijimi (Serizawa Yuu), Shizukume Sarina (Yamazaki Haruka), Shioi Rina (Suzuki Aina)

Kapanış Şarkısı: Zenzen Tomodachi – Haruka Yamazaki

Açılış Şarkısı: Changing point – i☆Ris

Bu sıralar gündemde olan Mahou Shoujo (Sihirbaz kızlar) tarzı animelere, hep yeni bir boyut katıldığını görüyoruz. Mahou Shoujo Site de onlardan biri. Böyle tatlı, küçük kız karakterlerden korku, psikolojik bir konu çıkmaz diye düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Eğer izlemeyi düşünüyorsanız, bölüm bitmeden sinir krizine bile girebilirsiniz! Hazırlıklı olun. İlk bölümü izlerken hikayede bazı yerler fazla abartılı gelebilir ama unutmayın ki bu anime doğaüstü güçler kategorisinde. Biraz dram ve psikolojik sahne içeren, kurgusunu doğaüstü güçlerle birleştiren animeleri seviyorsanız, mutlaka bir göz atmanızı öneririm.

Şimdi gelelim ana karakterimiz, Asagiri Aya’ya. İlk bölümün uzun bir dakikası Aya’nın okulda maruz kaldığı zorbalığı ve abisinden uğradığı şiddeti görüyoruz. İzlerken tüylerimi diken diken eden ve beni sinir krizine sokan bu sahneler, neredeyse hiç sona ermeyecekmiş gibi hissettirdi.

Mahou Shoujo Site izle

Sonu görünmeyen bu zorbalıklardan sonra Aya, internette gezerken gizemli bir site ile karşılaşır. Sihirbaz Kızlar Sitesi adındaki bu siteye bakıp geçtikten sonra, okul dolabında bir mektup ve sevimli görünümlü bir silaha rastlar. Artık Aya da Sihirbaz Kızlar grubunun bir üyesi olmuştur. Peki bu olay Aya’nın hayatını olumlu yönde mi etkileyecektir, yoksa olumsuz yönde mi?Mahou Shoujo Site izle

Aya, uğradığı zorbalığa artık dayanamayacak hale gelir ve çareyi okul dolabında bulduğu sevimli silahı kullanmakta bulur. Aya’nın Sihirbaz Kız Silahı, göründüğü kadar masum değildir. Hedef aldığı kişiyi ortadan kaldıran bu güç, hem Aya’nın fiziksel görüntüsünü değiştirir hem de ona zihinsel olarak büyük bir yara bırakır. Her ne kadar kendisini savunmak için kullanmış olsa da, vicdan azabı çeken Aya, acısını hafifletmenin yolunu başka bir Sihirbaz Kız ile tanışmakla bulacaktır.

Mahou Shoujo Site izle

Serinin ilk bölümü, psikolojik dram türünü sevenler için izlenmeye değer. Gelecek bölümlerde de bu tarz sürükleyici bir anlatımla karşılaşırsak,ilgi çekici bir anime olacaktır.

Hızlıca Paylaş!