Akkun to Kanojo

Sıcak Sıcak

Akkun to Kanojo 1. Bölüm

Akkun to Kanojo izle

Tür: Komedi, Romantizm, Okul Hayatı, Josei

Yönetmen: Shin Katagai

Senaryo: Yuka Yamada

Karakter Tasarımı: Motohiro Taniguchi

Stüdyo: Yumeta Company

Seiyuular: Ayaka Suwa (Non Katagiri,”Nontan”), Tatsuhisa Suzuki (Atsuhiro Kagari “Akkun”), Arisa Kōri (Chiho Kagari), Keisuke Ueda (Masago Matsuo)

Açılış Şarkısı: Koi no Balloon – Haruna Ōshima

Bu sezonun başka bir romantik komedi animesi olan, Akkun to Kanojo ile sizlerleyiz. Birkaç senedir başlayan 3dklık anime akımına dahil olan serimiz, izlerken hem güldüren hem de eğlendiren özelliğe sahip. Kısa ve öz anime izlemeyi sevenler, tam size göre!

İlk başta tatlı mı tatlı ana kadın karakterimiz, Nontan ile başlayalım. Akkun’un hem çocukluk arkadaşı hem de sevgilisi olan Nontan, hoşgörülü ve sablırlı, melek gibi bir karakter! İzlerken tatlılığıyla insanın içini ısıtıyor resmen.Akkun to Kanojo izle

Şimdi de sırada ana erkek karakterimiz, Akkun’da! Tam bir tsundere (konuşurken kötü sözler söylemesine rağmen, içten içe tam tersini hisseden karakter tipi) olan Akkun, her ne kadar Nontan’a sırılsıklam aşık olsa da, ağzından çıkan sözler çirkin, beceriksiz, sinir bozucu gibi hakaret sözleri. Ama bu sözlerden hemen sonra gerçek duygularını göstermesi, animeye oldukça komik bir hava katıyor. Akkun için Nontan tam bir melek!

Akkun to Kanojo izle

Hem çocukluk arkadaşı hem de sevgili olan bu değişik ikilinin ilişkisi nasıl gelişecek? Merak edenler, izlemeye devam edin!Akkun to Kanojo izle

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?