Kaguya-sama İkinci Sezonu Onaylandı

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen İkinci Sezon Onayını Aldı

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen resmi twitter hesabında animenin ikinci sezonunun geleceğini duyurdu.

Ayrıca ikinci sezon için bir görsel yayınlandı.

Kaguyasama Poster

Serinin yaratıcısı Aka Akasaka tarafından ikinci sezonu kutlamak amacıyla bir çizim yayınlandı.

Kaguyasama Çizim

İlk sezonu Myanimelist’de 8,5 gibi yüksek bir puana sahip bir animeye ikinci sezonunun gelmesi bir hayli beklenebilir bir olguydu. Fakat şuanda yeni sezonun ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi yok.

Kaguya-sama wa Kokurasetai Tensai tachi no Renai Zunousen

Bilmeyenler için Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen

Stüdyo: A-1 Pictures

Tür: Romantizm, Okul, Seinen, Psikolojik, Komedi

İlk Sezon Myanimelist Puanı: 8,5

Konu: Ülkedeki en yüksek notlara sahip olduğu için dahi ilan edilen Miyuki Shirogane, prestijli Shuchiin Akademisi’ne öğrenci konseyi başkanı olarak seçilir, böylece güzel ve varlıklı başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya ile birlikte çalışmaya başlar. İkisinin romantik bir ilişkisi olmamasına rağmen, öğrenciler tarafından mükemmel bir çift olarak kabul görürler. Ancak, gerçek şu ki birlikte geçirdikleri zaman sonrasında, birbirlerinden etkilenirler ve ikisinin de duyguları gelişir. Maalesef iki taraf da itiraf etmeye gönüllü değildir, çünkü bunu bir zayıflık belirtisi olarak görmektedirler. Miyuki ve Kaguya elit öğrenciler olmaktan gurur duyduklarından dolayı, karşı tarafa itiraf ettirmek için ne gerekiyorsa yapmaya kara verirler. Günlük tuhaflıkları sayesinde aşk savaşı başlıyor!

Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen Myanimelist sayfası için tıkla.

Sitemizdeki diğer haberleri de okumak için tıkla.

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?