Hataage Kemono Michi

Sıcak Sıcak

Hataage Kemono Michi

Tür: Komedi, Fantastik, Shounen

Bölüm Sayısı: 12

Stüdyo: ENGI

Hataage Kemono Michi hikayesi bir profesyonel ve hayvansever olan Shibata Genzo, farklı bir evrene çağrılması, evet yine bir isekai animesi, çağrıldığı evrenin Prenses’i Genzo’dan canavar hayvanları öldürmesini istemesi ve buna çok sinirlenen Genzo’nun Prenses’e German suplexi yapmasıyla başlıyor. Açıkcası hikaye beklediğimden daha komik bir şekilde başlıyor.

Hataage Kemono Michi suplex

Canavar hayvanları öldürmek için görevler alan Genzo tam tersine en vahşi hayvanı bile severek etkisiz hale getirmeye çalışıyor. Ama bu sevme işleri biraz absürt diyebiliriz. Çağrıldığı dünyada hayvanlar bir tehlike olarak gözüküyor çünkü hayvanlar üç başlı köpekler, dev karıncalar, kurtadamlar vs. den oluşuyor. Ana karakterimiz Genzo ise bu hayvanların zararsız olduğunu evrene kanıtlamaya çalışıyor.

Hataage Kemono Michi kerberus

Ayrıca ana karakterimiz Genzo’yu Katsuyuki Konishi’nin (Beelzebub – Oga Tatsumi, D-Frag! – Kazama Kenji) seslendirmiş olması animeye farklı bir hava katmış.

Hataage Kemono Michi hikaye anlamında güçlü gözükmese de komedi yönünden iyi. Genzo’nun sapıkça hareketler yaptığını düşünüyorsunuz fakat onun tek umrumda olan şey hayvanları sevmek ve bu olaylar o kadar absürt bir şekilde anlatılıyor ki gülmemek elde değil. Bir nevi Hataage! Kemono Michi sizin fesatlığınızı size karşı kullanıyor.

Hataage Kemono Michi kurtadam

Çizimler konusunda diyecek bir şey yok ne kötü ne de çok iyi. Sonuçta sene olmuş 2019 ne çizimler görüyoruz. Karakter tasarımları bana çok fazla Sword Art Online’ı andırdığını da söylemem gerek.

Şuanda Myanimelist sitesinde 7,3 puana sahip olan Hataage Kemono Michi’ye çerezlik bir anime gözüyle bakarak ve fazla beklenti içine girmeden izlerseniz keyif alacağınızı düşünüyorum. Tekrardan belirtmek istiyorum hikaye yönünden bir şey beklememek gerek.

Anime önerileri sayfasına gitmek için tıkla.

Hataage! Kemono Michi Myanimelist linki için tıkla.

Hızlıca Paylaş!