JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone Ocean Anime Oluyor

JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone Ocean Mangası  Animeye Uyarlanıyor

The “JoJo’s Bizarre Adventure the Animation Special Event ~JOESTAR Inherited Soul ~ online canlı yayınında Hirohiko Araki’ye ait JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone Ocean mangasının animeye uyarlanacağı açıklandı. Serinin baş karakteri  Jolyne Kuujou’yu ise Ai Fairouz seslendirecek. Merakla beklenen animeden kısa bir duyuru videosu da paylaşıldı.

Hikayeden kısaca bahsedecek olursak:

2011 yılı, Florida. Jolyne Kuujou, tıpkı babası Joutarou gibi bir hapishane hücresinde oturuyor; ancak bu durum kendi tercihi değildir. Zira işlemediği bir suçla uzun bir hapis cezasına çarptırılan Jolyne, Green Dolphin Sokağı Hapishanesi’nin mahkumu olarak korkunç bir kadere teslim olmaya hazırdır. Tüm umutlar kaybolmuş gibi görünse de, Joutarou’dan gelen bir hediye, onun gizli yeteneklerini uyandırır. Şimdi kaderini değiştirme gücüne sahip olan Jolyne, onu tutan bu taş okyanustan bir kaçış yolu bulmaya koyulur. Ancak kısa süre sonra hapsedilmesinin büyük bir komplonun sadece küçük bir parçası olduğunu keşfeder.

JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone

Seiyuu Ai Fairouz ”JoJo no Kimyou na Boukensiz yaşayamam. Öyle ki serinin seiyuuluğu profesyonel bir meslek olarak benimsememdeki etkisi büyüktür. Seriye katılabileceğimi duyduğumda ne diyeceğimi bilemedim. O kadar çok ağladım ki zira 12 yıldır peşinden koştuğum hayalim gerçek oldu. Jolyne’i karakter olarak çok seviyor ve takdir ediyorum. Güzelliği ve güçlü doğası bana özellikle öğrencilik yıllarımda güç verdi. Bu yüzden Jolyne’i seslendirme fırsatı bulduğum için minnettarım. ” şeklindeki yorumuyla seri için oldukça mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getirdi.

JoJo no Kimyou na Bouken Part 6: Stone Ocean mangası 1999 yılında Shounen Jump dergisinde yayımlanmaya başlamış ve 2003 yılında sona ermişti. Jojo dünyasının önemli bir parçası olan seri bakalım anime serisiyle nasıl ses getirecek?

 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?