Fukumenkei Noise Animesinin İlk Tanıtım Videosu Yayımlandı

2017 İlkbahar Sezonunda Yayımlanacak Fukumenkei Noise Serisinin İlk Tanıtım Videosu Yayımladı

Fukuyama Ryoko’nun 2013 yılında Hakusensha’nın Hana to Yume dergisinde yayımlanmaya başlayan Fukumenkei Noise adlı shoujo mangasının 2017 yılında karşımıza televizyon serisi formatında bir anime olarak geleceği dergide duyurulmuştu. Animenin ilk tanıtım videosu, geçtiğimiz çarşamba günü fukumenkei-anime.jp adresli resmi internet sitesinden yayımlandı.

Tanıtım videosunun müziği Coalter of the Deep grubunun kurucusu Narasaki’nin ayrı bir proje olarak yürüttüğü Sadesper Records grubu tarafından yapıldı.

Anime, geçtiğimiz sezonda gösterilen Keijo!!! serisinin yönetmeni Takahashi Hideya tarafından yönetilip; Natsume’s Yuujinchou gibi sevilen bir yapımın da stüdyosu olan Brain’s Base tarafından hazırlanacak. Noragami, Nazo no Kanojo X gibi yapımlardan da tanınan Akao Deko, bu animenin de hikaye düzeninden sorumlu kişi olarak karşımızda. Ayrıca, anime karakterleri Itou Marika tarafından dizayn edilecek. Bu ekipten çıkacak bir seri için gerçekten heyecanlıyım, zira bu kişilerin el atıp da kötü çıkardığı bir iş yok nerdeyse!

Şimdi yazının bence en can alıcı noktalarından biri olan, birçoğumuzun çok özen gösterdiği ve belki de ilk dikkat ettiği kısım, seiyuular. “Akagami no Shirayuki-hime” animesinde Shirayuki’yi seslendiren Hayami Saori ana karakterimiz Nino’yu, Boku no Hero Academia’dan Izuku’yu seslendiren Yamashita Daiki Nino’nun arkadaşı Yuzu’yu ve son olarak, Haikyu!! animesinden Kei’yi seslendiren Uchiyama Kouki yine serideki üçüncü karakter olan Nino’nun çocukluk arkadaşı Momo’yu seslendirecek. Çoğumuzun birden çok seriden aşina olduğu bu seiyuular bence animenin keyfine keyif katacaklar gibi gözüküyor.
Fukumenkei Noise izle
Prömiyeri Nisan 2017’de olacak olan serinin konusundan da kısaca bahsedelim.

“Şarkı söylemeyi çok seven ana karakterimiz Nino, çocukluk arkadaşı Momo’dan ayrılınca hayal kırıklığına uğrar. Bundan sonra Nino ikinci kez, en iyi arkadaşı olan Yuzu’dan da ayrı düşer. İki oğlan da Nino’ya onu şarkıları sayesinde bulacağını söyler ve Nino bu  yüzden şarkı söylemeyi asla bırakmaz! Lisede, Yuzu’ya şans eseri tekrar kavuşan Nino, Momo’yu özlemektedir. “

Bu serinin aynı yıl için de bir live- action’ı yapılacağı da Hana to Yume dergisi tarafından ekim ayında duyurulmuştu. Miki Kōichirō’nun yöneteceği, yaklaşık olarak 2017 sonbaharında gelmesi beklenen filmin ana karakterleri için seçilen oyuncular duyuruldu bile. :)

Shion Jun, Nino’nun en yakın arkadaşı Yuzu’yu oynayacak (solda); Koseki Yūta ise çocukluk arkadaşı olan Momo için seçildi (sağda).

Fukumenkei Noise izle

Ana karakterimiz Nino’yu ise Setoutsumi filminden de hatırlayabileceğiniz  Nakajō Ayami oynuyor.

blank

Konu itibariyle bol müzikli, eğlenceli bir shoujo animesi olacak gibi! Sevenleri eminim vardır ve bu seriyle de oldukça eğleneceğinizi düşünüyorum. Live-action filmleri çok sevmesem de belki bu film gerçekçi konusuyla daha izlenebilir olabilir. İkisini de bekleyip göreceğiz :)

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?