Demon Slayer Swordsmith Village Arc ( Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen )

Demon Slayer Swordsmith Village Arc ( Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen ) Anime Yayınının Detayları

Demon Slayer Swordsmith Village Arc ( Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen ) 1 saatlik özel yayın içerisinde başlıyor.

Demon Slayer Swordsmith Village Arc izle

Demon Slayer: Jōgen Shūketsu, Soshite Katanakaji no Sato 3 Şubat’tan itibaren 80’den fazla ülke ve bölgede sinemalarda gösterime girecek. Ayrıca gösterimin arasında Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc’ın 10. ve 11. bölümleri ile Swordsmith Village Arc’ın ilk bölümü yer alacak. Böylece Demon Slayer Swordsmith Village Arc ilk bölümü burada izleyicilerle buluşacak.

Demon Slayer Swordsmith Village Arc ( Kimetsu no Yaiba: Katanakaji no Sato-hen ) TV serisi Nisan 2023’te başlayacak.

Demon Slayer: Entertainment District arkının son bölümü 13 Şubat 2022’de yayınlandı. Kısa bir süre sonra, Nisan 2022’de Ufotable üçüncü sezonun fragmanını yayınladı. Fragman öncelikle bir özet ve önceki sezondan kesitlerin derlemesinden oluşsa da, bir parşömenin parçası olarak güzel bir şekilde tasvir edilmişti. Parşömendeki hikaye bittiğinde, önünde başka bir parşömen belirdi. Parşömen, iki kenarı turkuaz mavisi ve pembe ile işlendiğinde yuvarlanmaya başladı; bunlar önümüzdeki sezonda ortaya çıkacak iki Hashira, Mist Hashirası, namı diğer Muichiro Tokito ve Love Hashirası, namı diğer Mitsuri Kanroji, ana karakterler olarak karşımıza çıkacağını öğrenmiştik.

Demon Slayer’ın Yeni Prömiyer Videosu Yayınlandı

Demon Slayer Swordsmith Village Arc izle

Demon Slayer, 10 Aralık 2022’de paylaştığı video ile yukarıdaki bilgiler daha da netlik kazanmış oldu.Önümüzdeki sezonda Tanjiro, kılıcını Hotaru Haganezuka tarafından tamir ettirmek için Nezuko ile Kılıç Ustası Köyü’ne seyahat edecek. Ancak Tanjiro kılıcının tamir edilmesini beklerken iki iblis, Gyokko (Üst Seviye Beş) ve Hantengu (Üst Seviye Dört), Nichirin kılıçlarının üretimini durdurmak için Kılıç Ustası Köyü’ne saldırıp köyü yok etmeyi planlıyor. Tanjiro, iblisleri alt etmek için takım oluşturacağından, iki hashira burada devreye giriyor. Başka bir Demon Slayer Corps üyesi olan Genya Shinazugawa’da görevde onlara katılacak. Onu en son Mugen Tren yayının sonunda Regoku’nun ölüm haberini aldıklarında Gyomei ile birlikte gördük. Kısaca arcın konusu, işlenişi bu şekilde olacak.

Kimetsu no Yaiba 2. Sezon Yuukaku-hen 13 Şubat 2022’de sona ermişti.

Hızlıca Paylaş!