Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 10 Bölüm ( Bleach Sennen Kessen-hen 10. Bölüm )

Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm final arcdaki en çok merak beklenen karşılaşmalardan birini daha animeye uyarlıyor. Kenpachilerin dövüşü ile Bleach Sennnen Kessen-hen 10. Bölüm kaldığı yerden devam ediyor. Hiç kuşkusuz Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölümdeki bu karşılaşma da oldukça ses getirecek. Mangayı okumayanlar yine Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm izlerken büyük sürprizlerle karşılaşacaklar. Mangayı takip eden izleyicilerin ise bu sahnelerin nasıl animeye uyarlanacağını şimdiye kadar merak ettiklerini söyleyebiliriz. Kenpachilerin dövüşü izlenen Bleach Sennnen Kessen-hen 10. Bölüm adı kısa ve net: The Battle

Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm The Battle

Bleach Thousand Year Blood War 10 Bölüm izle

Bleach Sennnen Kessen-hen 10. Bölüm The Battle

https://www.youtube.com/watch?v=rtvmZvazkqU&ab_channel=AnimeINFO

Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 10. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach Thousand Year Blood War türkçe altyazılı izle

Zaraki Kenpachi vs Unohana Yachiru ( Kenpachilerin Dövüşü )


Bleach Thousand Year Blood War 9 Bölüm
ardından sakinleşen tempo yeniden yükselmeye başlamış, İlk Kenpachi olan Unohana Yachiru ile ilgili gerçeği animede ilk kez öğrenmiştik. Yamamoto‘nun ölümünün ardından Başkumandan ve 1. Takım Kaptanı olan Kyouraku Shunsui Soul Society’i korumak için büyük riskler alıyor. Bu risklerden bir tanesi Zaraki Kenpachi‘nin eğitimi, Kenpachilerin ölümüne dövüşüne neden olmuştu. Zaraki Kenpachi vs Unohana Yachiru Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm ile hafızlarda yer edinecek.

Bleach Sennen Kessen-hen 12-13. Bölüm olan özel bölüm ardından ara verecek. Son bölüm için anime.fantastica Instagram hesabını takip edin!

Toplamda Bleach 376. Bölüm olan bu bölüme puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!