Bleach Thousand Year Blood War 9. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 9 Bölüm ( Bleach Sennen Kessen-hen 9. Bölüm )

Bleach Thousand Year Blood War 9. Bölüm geçtiğimiz bölümde sakinleşen ortamın ardından devam ediyor. Bleach Thousand Year Blood War 8. Bölüm anime uyarlamasında mangada olan pek çok komedi sahnesi çıkartılmıştı. Bleach Sennen Kessen-hen 9. Bölüm bir önceki bölümün kaldığı yerden devam ediyor. Karakterlerimiz yaralarını sarmaya, iyileşip güç toplamaya çalışmaktadır. Yamamoto’nun ardından Başkumandanlık görev boş kalmışken bir taraftan da final arcın en çok ses getiren karşılaşmalarından biri yaklaşmaktadır…

Bleach Thousand Year Blood War 9. Bölüm The Drop

Bleach Thousand Year Blood War 9 Bölüm izle

Bleach Sennen Kessen-hen 9. Bölüm The Drop

https://www.youtube.com/watch?v=KugUyS9MhgA&ab_channel=yonkogamingo


Bleach Thousand Year Blood War 9. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 9. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Nasıl konuk olarak yorum yazabilirsiniz?

Bleach Thousand Year Blood War türkçe altyazılı izle


Bleach Thousand Year Blood War 7 Bölüm ardından mangadaki gidişat gereği biraz daha sakin iyileşme, güç toplama dönemi başlamış 7 bölümün ardından biraz olsun kalan karakterler rahat bir nefes almaya başlamıştı. Bleach Thousand Year Blood War 13. Bölüm ardından ara verecek.

Hızlıca Paylaş!