Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me

Sıcak Sıcak

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me

 

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me izle

Tür: Komedi, Seinen, Hayattan Kesitler, Romantik

Yayınlanma Tarihi: 3 Nisan 2015

Bölüm Sayısı: 13

Yönetmen: Nagai Shinpei

Senaryo: Cool-kyou Shinja

Firma/Stüdyo: DAX Production, Seven, Dream Creation

Başlıca Seiyuular: Yukari Tamura(Kaoru), Kenichi Suzumura(Hajime)

Mangaka: Cool-kyou Shinja

Kapanış: Yuruganu Futari ~Ai no Sanka~ (ゆるがぬふたり~愛の讃歌~)” Kaoru & Hajime’den (Yukari Tamura & Kenichi Suzumura)

 

Komedi ile dolu Kaoru-Hajime çifti 3 dakikalık kısa, hoş bir izlenim bıraktığı bölümlerine, evlerine gelecek olan yeni bir misafir ile devam ediyor. Geçen sezonda bir otaku koca ile normal bir ofis çalışanı olan eşinin nasıl bir hayat yaşadıklarını komedi ile çevrilmiş kısa bölümleriyle görmüştük ve çevresinde arkadaşları, ailelerini tanıdık. Bu sezonda belki yeni katılacak üyemizi de görecek ve yine anime referanslarına tabi tutulacak macera dolu bir hayat kesiti göreceğiz.

Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me izle

3 dakikanızı ayırıp kalplerinizi ısıtacak olaylarımız devam ediyor; ramen restoranında bir randevu gibi… Tabii ki otaku bir koca ile nasıl devam eder izleyerek görebiliriz. Diğer bir konumuz ise eş uyumluluğunun, gerçekten astrolojiden veya magazin dergilerinden çıkan sözcüklerle ölçülebilecek bir değer olduğudur.

Kapanış müziği  biraz daha yavaştan gelerek daha bir romantik hava oluşturmaya başlamış. Verdiği referansları da göz önünde bulundurarak geçen sezonki gibi güzel bir düzeyde gittiği söylenebilir tabii ki gerçeklik yönünden elde tutulur bir anime serisi olması da artı puan sağlamakta. Olumsuz olarak görülebilecek tek faktör serinin kısa olması olabilir. Şu an için 2 bölüm yayımlandı ve ikisini toplasanız da yine oldukça kısa.

Kısacası çok kısa olan Danna ga Nani wo Itteiru ka Wakaranai Ken 2 Sure-me, zamanınızdan çalmayacak ve içinizi ısıtacak hoş bir seinen anime.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=0yx3hq-l_Xw]

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?