Assassination Classroom 2. Filmin Fragmanı

Assassination Classroom 2. Filmin Fragmanı Hazırlandı Bile

Mantan Web sitesi şu anda Japonya’da gösterimde olan Matsui Yusei’ye ait Ansatsu Kyoushitsu/Assassination Classroom mangasından uyarlanan filmin yönetmeni Hasumi Eiichiro’nun bir röportajını yayımladı. Yönetmen ikinci filme çok sıcak baktığını hatta devam filmi için şimdiden bir fragman bile çektiklerini belirtti.

İlgi odağı haline gelen film 21 Mart’ta gösterime girmiş ve ilk haftadan en çok hasılat yapan film olmuştu. Bu ünvanını üçüncü haftasında da halen devam ettirmekte olan filmin yönetmeni eğer gişede istenilen başarı elde edilirse devam filmi çekmek istediğini söylemişti. İkinci haftasında bir milyon seyirciye ulaşan filmin devam filminin gelme ihtimali yükselmişken yönetmen verdiği röportajda şunları söyledi:

“Manga serisi devam etmekte olduğu için manganın yayınevi ile yapılan görüşmelerde hikayenin ne kadarının filmde (ilk filmde) gösterilebileceği ile ilgili görüşmeler yaptık. Ayrıca film ekibi ile konuşmalarımda devam filmi çekmek istediğimi dile getirdim. Ancak bu filmin ne kadar başarı elde edeceğine bağlı. Eğer bu olursa ikinci filmi çekmek için hazırım. Doğrusunu söylemek gerekirse devam filmi için bir fragman bile çektik. Gişede başarı elde edilirse ikinci filmle buna devam etmek isterim.”

Assassination Classroom 2. Filmin Fragmanı

Yönetmen Hasumi Eiichiro ve Nagisa Karakterini Canlandıran Yamada Ryosuke’nin Katıldıkları Bir TV Programındaki Röportajlarından

Assassination Classroom 2. Filmin Fragmanı

Yönetmen Hasumi Eiichiro

Assassination Classroom 2. Filmin Fragmanı

Yönetmen Hasumi Eiichiro ve Nagisa Karakterini Canlandıran Yamada Ryosuke

Şimdiye kadar oldukça iyi bir gişe başarısı yakalayan ve devam filminin gelmesi kuvvetle ihtimal olan filmin devamını görmek ister miydiniz? Film hakkında henüz bir yorum yapamıyoruz belki ancak en azından Koro-sensei’yi biraz daha görmek isteyenlerimiz mutlaka vardır değil mi?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?