Bleach Thousand Year Blood War 12. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 12 Bölüm ( Bleach Sennen Kessen-hen 12. Bölüm )

Not: Bleach Thousand Year Blood War 12 ve 13. bölüm için  anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach Thousand Year Blood War 12. Bölüm ve aynı zamanda Bleach Thousand Year Blood War 13. Bölüm birlikte sezon finali olarak 1 saatlik özel formatta karşımızda. 10 yıllık bekleyişin ardından gelen Bleach Sennen Kessen-hen 12. Bölüm sonrası Bleach sevenlere yeniden beklemek düşüyor. Bleach Sennen Kessen anime serisinin 4 part olacağı anime başlamadan önce ortaya çıkmıştı. Bleach Thousand Year Blood War Part 1 sonu da geldi. Bleach Thousand Year Blood War final bölümü 11. Bölüm ile birlikte anlatılmaya başlanan Ichigo’nun ailesinin hikayesine devam ediyor.

Bleach Thousand Year Blood War 12. Bölüm Everything But The Rain June Truth

bleach thousand year blood war 12 bolum izle

Bleach Sennnen Kessen-hen 12. Bölüm Everything But The Rain June Truth

https://www.youtube.com/watch?v=uhA5h5kQ5bM&ab_channel=BrenZBLEACH

Bleach Thousand Year Blood War 13. Bölüm

Bleach Sennnen Kessen-hen Everything But The Rain June Truth bölümü 1 saatlik özel formatta olacak. Bu yüzden ayrıca bir Bleach Thousand Year Blood War 13. Bölüm izlemeyeceğiz. Bu bölümden sonra Bleach Thousand Year Blood War Part 1 tamamlanıyor ve hayranlar Bleach Thousand Year Blood War Part 2 için bekleyişe geçiyorlar.

Ichigo’nun Annesi Masaki Kurosaki

Ichigo’nun annesi Masaki Kurosaki, henüz küçük bir çocukken Ichigo’ya saldıran hollowu engellemek için onun önüne geçmiş ve hollow tarafından öldürülmüştür. Ichigo’nun annesi Masaki aslında safkan bir Quincy’dir. Shinigami olan Isshin Shiba’ya yardım etmiştir. Quincy ve shinigami olarak karşı türler olsa da birbirlerinin yanında yer almışlardır. Ichigo’nun annesi Masaki Kurosaki de Aizen Sousuke’nin planlarının bir parçası haline gelmiştir.

Ichigo’nun Babası Isshin Kurosaki ( Isshin Shiba )

Ichigo’nun babası Isshin Kurosaki ya da eski orijinal adıyla Isshin Shiba eski 10. Takım Kaptanıdır. Takımında Rangiku Matsumoto teğmen iken Hitsugaya Toshiro 3. asistanlık yapmaktadır. Ancak Isshin Shiba bir sonraki kaptan olarak Hitsugaya Toshiro’yu düşünmektedir. Çok genç yaşta Bankai sahibi olan Hitsugaya Toshiro yetenekleri ve karakteriyle pek çok shinigami gibi Isshin Shiba’yı da etkilemiştir. Farklı türde bir hollow saldırısı sezen Isshin Shiba takımını tehlikeye atmamak için yalnız başına olay yerine varmıştır. Dövüş sırasında Masaki Kurosaki ile tanışırlar. Hollow ile mücadele ederken Bankai kullanmasını engellemek için Aizen Sousuke tarafından sırtından yaralanmıştır. İkili Aizen’in planlarından habersiz şekilde olayların kurbanı olur, birbirlerinin hayatlarını kurtarırlar. Kaien Shiba, Ganju Shiba, Kuukaku Shiba gibi Isshin Shiba da Shiba klanının bir üyesidir ve bu karakterler birbirlerinin akrabasıdırlar.

Bleach Thousand Year Blood War Finali

Bleach Sennen Kessen-hen anime serisinin ilk 2 bölümü özel gösterimde birlikte gösterilmişti. Son 2 bölüm olarak geçen Bleach Thousand Year Blood War 12 Bölüm de olunca anime serisinin hayranlarının beklediğinden birazcık daha kısa sürdüğünü daha doğrusu daha kısa zamana yayıldığını söyleyebiliriz. Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm normal uzunlukta olan serinin son bölümüydü.

Bleach Thousand Year Blood War Part 2

Mangaka Tite Kubo Jump Festa 2023‘te Bleach Thousand Year Blood War Part 2 için gece 3’e kadar çalıştığını, çok az uyuduğunu ve daha fazla yeni sahne eklemek istediğini paylaşmıştı. Bleach Thousand Year Blood War Part 2 ve son gelişmeleri takip etmek için anime.fantastica Instagram hesabını takip etmeyi unutmayın!

Bleach Thousand Year Blood War 12. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 12. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach Thousand Year Blood War türkçe altyazılı izle

Toplamda Bleach 378. Bölüm olan bu bölüme puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Hızlıca Paylaş!