Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm

Bleach Thousand Year Blood War 11 Bölüm ( Bleach Sennen Kessen-hen 11. Bölüm )

Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm ile Kurosaki Ichigo köklerini dönüyor. Artık sezon finaline çok yakın olan Bleach Sennnen Kessen-hen 11. Bölüm için fragman ve çeşitli görsel materyallar önceden paylaşılmıştı. Bir önceki bölümde Abarai Renji testi geçmiş ancak Kurosaki Ichigo shinigami testini geçememişti. Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm Kurosaki Ichigo’nun ailesiyle ilgili geçmişi, annesi Masaki Kurosaki ve babası Isshin Kurosaki‘yi ele alacak. Mangayı takip edenler bu sahnelerin nasıl anime uyarlamasına yeni bölüm ile aktarılacağını merak ederken sadece Bleach’i animeden takip edenler ise oldukça uzun bir aradan sonra Ichigo’nun ailesine dair sahneleri izleyecekler. Bleach Thousand Year Blood War 11 Bölüm aynı zamanda 24 dakikalık normal formatta olan Bleach Thousand Year Blood War Part 1 serisinin son bölümü. Daha sonra 12-13 bölüm birlikte özel olacak. Bleach Sennnen Kessen-hen 11. Bölüm adı Everything But The Rain Aynı zamanda Bleach mangasının 60. cildinin kapağı da Everything But The Rain olmuştu.

Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm Everything But The Rain

Bleach Thousand Year Blood War 11 Bölüm izle

Bleach Sennnen Kessen-hen 11. Bölüm Everything But The Rain

Bleach Thousand Year Blood War 11. Bölüm izlediniz mi? Bleach Sennen Kessen-hen 11. Bölüm için puanınızı ve yorumlarınızı yorum kısmına yazmayı unutmayın.

Bleach Thousand Year Blood War 11 Bölüm izle

Tite Kubo‘nun Bleach mangası 22 Ağustos 2016’da 74. Bleach Manga Cildi ile birlikte sona ermişti. Yayınlanmakta olan animenin uyarlandığı Bleach Thousand Year Blood War final arcı 55. Manga Cildi ile birlikte başlamıştı. Bleach Thousand Year Blood War 11 Bölüm Everything But The Rain ise doğrudan manganın 60. cildini görüyoruz. Bölümün cilt ile aynı isimi taşıması hikayenin bu bölümündeki önemine de dikkat çekiyor. Geçen hafta yayınlanan Bleach Thousand Year Blood War 10. Bölüm sonrası nihayet 60. cildin odağına gelindi.

Bleach Sennen Kessen-hen 12-13. Bölüm olan özel bölüm ardından ara verecek. Son bölüm için anime.fantastica Instagram hesabını takip edin!

Şimdi puanlama ve yorum yapma zamanı! Yorum yapabilmek için sayfada aşağı doğru indiğinizde yorumlar kısmı yüklenecektir. Disqus hesabınız varsa direkt yoksa da “Konuk olarak yorum yapmak istiyorum” kısmını işaretleyerek herhangi bir ad ve e-posta ile yorum yapabilirsiniz.

Bleach Thousand Year Blood War türkçe altyazılı izle

 

Toplamda Bleach 377. Bölüm olan bu bölüme puan verip yorum yapmayı unutmayın.

Daha fazlası için anime.fantastica Instagram sayfasını takip edin!!!

Hızlıca Paylaş!