Bleach 20. Yıl Projesi YouTube Canlı Yayınıyla Açıklanıyor

Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo’nun Yeni Projesi YouTube Canlı Yayınıyla Açıklanıyor

Bleach 20. Yıl Projesi YouTube Canlı Yayınıyla Açıklanıyor

Kısa süre önce AnimeJapan 2020 etkinlik ekibinin 21 Mart tarihinde ”Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı” başlıklı özel bir etkinliğe ev sahipliği yapacağı haberini sizlerle paylaşmıştık.

Ancak birkaç hafta önce 21-24 Mart tarihleri arasında gerçekleşmesi beklenen ve dünyanın en büyük etkinliklerinden biri olarak görülen AnimeJapan 2020 etkinliğinin korona virüsü sebebiyle süresiz olarak iptal edildiği açıklandı. Haliyle Bleach 20. Yıl Projesi ve Tite Kubo Yeni Proje Tanıtımı etkinliği de bundan etkilenen önemli duyurulardan biri oldu. Fakat Shonen Jump dergisi hayranlarını sevindirecek bir haberle bu büyük duyurunun YouTube canlı yayınıyla açıklanacağını bildirdi. ”Bleach-faceagain” sunumuyla karşımıza çıkan internet sitesi de geri sayım başlatmış durumda ve arka planda seriden birçok Bleach karakterine yer veriyor.

Bleach 20. Yıl Projesi YouTube Canlı Yayınıyla Açıklanıyor

Duyuru, 21 Mart tarihinde Shonen Jump’ın hem Japonca hem de İngilizce olarak yayın yapan YouTube kanallarından canlı olarak izlenebilecek. Eğer duyurunun yapılacağı tarihi unutmaktan korkuyorsanız aşağıdaki videoda ”Hatırlatıcı oluştur” sekmesine tıklayarak kendinizi garanti altına alabilirsiniz.

Öte yandan canlı yayında Bleach animesinin sevilen seiyuuları Masakazu Morita (Ichigo Kurosaki), Fumiko Orikasa (Rukia Kuchiki) ve Ryotaro Okiayu (Byakuya Kuchiki) da olacak. Ayrıca Shonen Jump dergisinde baş editör olarak çalışan Nakano Hiroyuki ve komedyen Hirai Yoshiyuki de bu yayına katılacak isimlerden.

Mangaka Tite Kubo da etkinliğin iptal edilmesinin üzerine Twitter adresi üzerinden Shonen Jump’ın bu yayın duyurusunu RT ederek yayına destek verdi.

O zaman hep beraber 21 Mart tarihinde bu canlı yayında görüşmek üzere! 

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?