Mairimashita! Iruma-kun Animesine 2. Sezon Geliyor

Mairimashita! Iruma-kun Animesine 2. Sezon Geleceği Açıklandı

Mairimashita! Iruma-kun Animesine 2. Sezon Geliyor

Mairimashita! Iruma-kun animesine serinin mangakası Nishi Osamu tarafından 2. sezon geleceği haberi verildi. Mangaka Osamu-san Twitter hesabından paylaştığı çizim ile 2. sezonun 2021 bahar sezonunda geleceğini bildirdi.

2019 sonbahar animelerinden olan Mairimashita! Iruma-kun serisinin konusundan bahsedecek olursak:

14 yaşındaki talihsiz Suzuki Iruma reşit olmamasına rağmen sorumsuz ebeveynlerine bakmak için çalışıp para kazanmak zorundadır. Ancak gün gelir ailesi tarafından iblis Sullivan’a satılır. İblis desek de aslında Sullivan’ın tek istediği el üstünde tutup bir dediğini iki etmeyeceği ve de iblis okulu Babyls’a gidecek bir torundur. Iruma açısından bakacak olursak bahtsız genç başlarda iblis dünyasında insan olduğunu gizlemek için dikkat çekmemeye uğraşır ancak bu o kadar kolay olmayacaktır zira Sullivan, Iruma’nın gittiği iblis okulunun başkanıdır. Bu yüzden herkes Iruma’nın bir sonraki İblis Kralı olmasını beklemektedir.

2017 yılından beri devam eden manganın anime serisinin ilk sezonu ise dün itibariyle final yaptı. Bakalım ikinci sezonda Iruma’yı bu yeni dünyada neler bekliyor?

Hızlıca Paylaş!
Bu makaleyi sevdiniz mi?